Активна гимнастика

  • 1 644
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Мили мами,

На път съм да поръчам по интернет активна гимнастика за моето бебче, но се колебая между "Мече" и "Джунгла" на Чиполино.
Ще съм ви много благодарна, ако споделите впечатления, за да мога да се реша най-накрая.
Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 7 803
не мисля, че има значение за бебо. важното е да има такава, а дали е с мечета или с папагали .... реваш ти, коя ти е по- симпатична

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Няма значение животните,въпроса е да са колкото може по-шарени

# 3
  • Мнения: 6 164
Ако детето се заиграва, каквото и да вземеш ще му е интересно. Крис много бързо се отегчава от играчките, все иска с хора да се занимава, да ти пее, да т вика, да му отговаряш... Сложих го в гимнастиката на една приятелка и той нула внимание, сам на нас се пули.
И затова изобщо не му купих такава. Confused

# 4
  • Мнения: 4 806
няма никакво значение какви са животните... стига да са шарени...
ей, че чудни мигове си припомних - когато я сложих моята за пръв път, как риташе и махаше ръчички усмихната...

# 5
  • видин
  • Мнения: 358
аз съм много доволна от активната гимнастика. сложих я в нея много рано-още на можеше да хваща играчките и само случайно ги удряше. оригиналните играчки й бяха много високо и затова прибавих още. много обича да лежи в нея,играе и като й се доспи, заспива в нея.само я завивам и махам допълнителните играчки, за да не дрънчат, когато в съня си маха с ръчички. дори когато ходим на гости при приятели, винаги взимаме и активната гимнастика с нас, защото така тя се чувства спокойна като у дома навсякъде.

# 6
  • Мнения: 942
Няма значение животните,въпроса е да са колкото може по-шарени
Peace

# 7
  • Мнения: 175
Знаете ли къде мога да я видя какво представлява и откъде да си я купя?

# 8
  • Мнения: 3 500
Моята бебка обожава активната гимнастика.Слагам я под играчките и тя по 1-2 часа им гука, гледа ги, рита ги с крачета.Моята е с шарени топчета.И аз мисля, че няма значение какви са играчките, то и без това не ги разбира, но ако са шарени много им се радва.Червеният цвят много привлича вниманието на бебетата.

# 9
  • Мнения: 446
А от кога може да се слага бебето ,колко трябва да е голямо.

# 10
  • Мнения: 4 422
Колкото по-ярки и шарени са играчките -по-добре,ако са и музикални още по-добре.

А от кога може да се слага бебето ,колко трябва да е голямо.
След навършени 2 месеца,даже  2 и половина,че да и обръща внимание.

# 11
  • Мнения: 3 457
моето мнение  е че джунглата е по хубава и шарена от мечето-тое в 2-3 цвята само ето ги:

# 12
  • Мнения: 1 165
Знаете ли къде мога да я видя какво представлява и откъде да си я купя?
В ел.магазини можеш да добиеш представа какво представляват.

# 13
  • Мнения: 1 426
Ние имаме Мечето-то и бебо не и обръща никакво внимание, но пък много си играе на Чиковската защото е с мелодии и може лесно да ги хваща, играчките са твърди и много по-шарени и цветовете са ярки.

# 14
ето тук ги виждам и двете :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/21_43
аз от тук си купи паяк и столче и съм много доволна,много бързо ми дойдоха. Peace

Общи условия

Активация на акаунт