ne znam dali v toq forum 6te mi kajete...

  • 635
  • 8
  •   1
Отговори
ne znam dali v toq forum 6te mi kajete no 6te popitam:)vuprosut mi e dali moga da izpolzvam olio na johnsun za6toto mi haresvat produktite im a to olioto poprincip mai e za bebeta ili burkm i ako moga da go izpolzvam to aromatizirano li e i da produljavam da si karam s losion4eta ili vmesto tqh moga da izpolzvam olio i koe e po dobre olio na johnson ili losion na 17 god sum:)

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Няма да ти кажем. Тук сме конспирация на проклети майки Mr. Green и не говорим с други, освен ако не са бъдещи или настоящи майки - доказва се само с ехорафска снимка, заверена с подпис от лекар или показване на вече наличното дете + кръвен тест, удостоверяващ, че същото е собствено производство.













Олиото мазни. Много. И дълго. По-добре - лосион, в много краен случай - гел-олио.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз пробвах с олиото, но на мен лично ми е доста мазно, не попива добре и не ми харесва каква е кожата ми на допир след него.Аз лично предпочитам мляко за тяло, лосион или нещо друго Peace.
Каква е кожата ти?Ако е много суха, може да пробваш, както си решиш, но ако е нормална, мисля, че ще ти идва мазничък.Ти си преценяш.

# 3
ami kojata mi e suha zna4i moga da go izpolzvam ama aromatiziran li e i sum vijdala edin rozov losion na johnos koito ne e za ten nqkoi polzval li go e i dovolen li e ot nego

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840
Това олио/за лосиона не говоря, защото съм го виждала, някакъв розов беше, но не съм го ползвала/ на Джонсън аз даже на бебето не го слагах, защото след това, даже и след изпиране, оставаше някаква безумна миризма по дрехите, а и петна се образуват ужасни.

И още нещо - кожата на бебето е различна от тази на възрастните - нищо, че си на 17, отдавна не си бебе, тоалетни млека и лосиони има купища, според вида на кожата.Ако си с чувствителна или алергична кожа, която при това е суха, пробвай от продуктите на Юсерин, има един с уреа, който е специално за проблемна, особено суха кожа.
С малко думи - не ти преоръчвам олиото на Джонсън, ако за него питаш.За лосиона - не зная, може да е по-подходящ.

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз си го взех, но ми е много мазно. Опитах се няколко пъти след като съм си взела душ и съм още с хавлията да го пробвам, но не ми допадна. Предпочитам лосион.

# 6
  • Мнения: 4 806
Диденце, слънчево момиче, ако минеш на кирилица, със сигруност ще имаш повече отговори.

Не знам, защо си се насочила точно към това олио, като има толкова богат избор от всякакви мазила. Моето лично мнение е, че е добре да си вземеш нещо друго. Това олио е много мазно и не попива никак лесно.

Какво искаш всъщност? Кожата ти суха ли е? Или просто така искаш да се мажеш с нещо...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Това олио си е 100% течен парафин - освен да тни запуши порите, друго полезно не знам дали ще свърши...

# 8
  • Мнения: 146
Моята кожа е много суха и това олио ми действа много добре. Използвам го всеки ден след баня и кожата ми е добре мазничка след това.

Общи условия

Активация на акаунт