Ново лечение на рак ?

  • 3 628
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 116
Миналата седмица по телевизията даваха нещо за  лечение - апарат или лекарство, не си спомням точно, но било много ефикасно против рак. Убивало раковите клетки и нови не се образували. Ако някой го е гледал и си спомня подробности, моля да ми пише и да ми даде повече информация  Praynig детенцето на едни приятели има рак и ако това ново лечение се прилага вече, ще им е от полза да го знаят. Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 14 654
аз гледах едно предване, не миналата седмица, а по-отдавна, за лекарство против рак, което е откритие на българин, но не е лицензирано и разрешено за продан, защото няма да бъде изгодно за фармацевтичните компании.
гостуваха хора, които са се излекували от рак и такива, които са са спасили децата си с това лекрство.
предаването беше "искрено и лично", обадете се в редакцията или напишете е-mail и поискайте координатите на хората, които могат да ви свържат с този човек.

# 2
  • Мнения: 3 914
Виж тази тема ,тук има инфо за лекарството но се получиха и противоречиви мнения ,аз лично съм за лекарството
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112048.0

# 3
  • Мнения: 4 116
Благодаря много за отговорите! вече писа таткото до Искрено и лично, а и за другото лекрство прочетоха и ще издирват начини да се справят с тази  коварна болест.

# 4
  • Мнения: 2 082
Ted_cat съжалявам за детето-би ли споделила къде е рака и на колко е години

# 5
  • Мнения: 4 116
Ами детето е на 4 годинки, много сладка малка принцеса... Рака са го открили някъде около слюнчестата жлеза, може би гърлото е обхванал... злокачествен бил. Не съм разпитвала родителите за подробности, понеже им е много тежко в момента и сигурно им е писнало всеки да ги разпитва за това. Знам, че са направени 2 операции спешно в Пирогов , след това химеотерапия и сега са си вкъщи.
Иначе за лечението на рак и на много други неща аз знам от майка ми за глината, тя поне така лекува баба ми преди повече от 10 години и все още е жива баба ми, а лекарите не й даваха и седмица... Но много малко хора се решават да пробват глината. Лечението с нея изключва химеотерапия и всякакви лекарства.
А този българин, който е измислил лекарство за лечение на рака в България ли живее?

# 6
  • Мнения: 14 654
не през цялото време живее в българия, аз ще се помъча да намеря координати на този човек, мисля, че една не много близка позната на сестра ми го търсеше и още утре ще проверя за координати. обещавам да пиша на лични, ако имам актуална информация и стискам палци детето да се пребори с рака

# 7
  • Мнения: 2 082
http://www.voininatangra.org/modules/xfsection/article.php?articleid=278 прочети за този апарат.скоро научих,че го има и в софия.ако проявят интерес родителите имам и телефони на човека:г-н стоев о888 329823 и 02 9550689 -може да говорят с него дали дава някакви резултати при рак.колкото до антималигноцита мненията са много противоречиви.ще ти дам линк към клуба на раковоболните и можеш да потърсиш мнения и от там.аз от повече от година се интересувам от евентуално лечение от рак и чета в клуба на раковоболните,понеже баща ми скоро почина от тази болест,но никой не е писал там,че антималигноцита му е помогнал http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=194374 … mp;sb=5&part= 

# 8
  • Мнения: 2 032
Тедкат, много неща ми минаха през ъкъла, като прочетох постинга ти, да систематизирам по-кратко обаче:

За бялата лястовица
Когато на човек му е на главата някоя жестока болест, естествено, че се хваща за сламка, и се надява на него точно да му помогне нещо, на чудо, на избавление.

За 5-те самуна хляб
Разбирам, че някой някъде си казал, че има нелицензирано лекраство, което някой твърди, че помага за рак. Но не се прозивежда. Една от причините вероятно е, че само в библията може цял народ да изхраниш с 5 самуна хляб (и 2 риби), та поради другото, и средства няма. По-важната причина е обаче, че нелицензирани лекарства никъде не се, и не трябва да се , продават.

Шарлатанството
Човек като е отчаян, и като се хваща за сламки, в ужаса си не забелязва как "сламките" не само с гнили, ами вонят. Клизми с кафе. Суровоядство. Хомеопатия. Билчици. Все някой ще се намери да каже, че чул някъде си някой да се е излекувал с нещо такова. Истината е, че ако човек се втурне да се самолекува от рак, без да следва доказаните засега методи, си подписва смъртната присъда.

На Пенка на шурея на снахата на баба й така се излекувала
Има различни видове рак, някои са по-агресивни, някои реагират на хормони, други-на протеини. Това, че някой с нещо се е закрепил, не значи, за съжаление, че и на друг случай това ще помогне.

А най-важното

Знам, че се интересуваш от добро. НО. Ти не мислиш ли, че родителите на болно дете от рак прекарват по-голямата част от времето си да се осведомяват нааай-подробно и проучват до последния детайл на тяхното дете какво може да помогне? Мислиш ли, че наистина им трябва подмятане от рода, "нещо за някакво лечение, апарт ли беше, или лекарство"? Мислиш ли, че желаят да ги дискутират по някакви си форуми, без тяхно знание и съгласи?  Ако наистина искаш да помогнеш, извикай майката на кафе, малко да се разтовари, разкажи й нещо весело, не й говори за рака. Попитай дали имат нужда за час да гледаш детето, ако няма на кого да оставят. Дали имат нужда някой да им напазарува, ако непрекъснато висят по болници. Само, по дяволите, недей да предписваш/намекваш/им обясняваш за лечение на детето им.

# 9
  • Мнения: 2 082
http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=rak -това е клуба,може да пуснеш тема . http://www.voininatangra.org/modules/xfsection/article.php?articleid=267  http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=medicine&Nu … age=6&fpart=1  ето и още мнения за антималигноцита.знаеш ли какво им предлагат лекарите.трябва да се действа бързо,защото при децата клетките се делят по-бързо и съответно ракът и той се разпространява по-бързо.предложена ли е химиотерапия?много болни в момента пият натанал-това е извлек от чесън,но не знам дали може да се прилага при толкова малко дете,защото извлекът е спиртен и е доста гадно.но мога да дам координати и да питате ,защото чух че щели да пускат продукт без спирт,но не съм сигурна

# 10
  • Мнения: 2 082
алиса ти била ли си в положение да се обвиняваш,че не си направил всичко за близък болен от рак.или трябва да си кажеш,че за ракът няма лечение и да бездействаш и да гледаш как някой се топи пред очите ти и не можеш да направиш нищо/да не говорим пък за дете/. а за безхаберието на лекарите знаеш ли и затова колко не им пука за някой с такава диагноза.човек се лови и за сламка и се надява на чудо до последно-така ,че не виждам какво лошо прави момичето,че пита и иска да помогне

# 11
  • Мнения: 2 032
Нано, по-горе съм обяснила какво лошо правело момичето. Не виждам каква е логиката на въпроса ти, и кой се обвинява, че не е направил всичко за близък човек: тука за това не става въпрос, така че няма значение. Нито пък съм казала да се бездейства, така че и затова недей сама да си измисляш теми за полемика.
Това, което аз искам да кажа, по тази тема, е че е вредно (ако си болен, става вбесяващо и душепогубно) всякакви доброжелателни патици да те засипват с нечленоразделни съвети за тяхното виждане/неосведоменост за твоята болест.
Нямам какво друго да кажа по темата, няма и да я следя, за да не се дразня, и няма да пожелавам очевидното на патиците.

# 12
  • Мнения: 2 082
може да сме патици,но поне сме доброжелателни...пък и мисля,че тя действа със знанието на родителите

# 13
  • Мнения: 4 116
Алиса, бащата на момиченцето ме помоли да пусна темата и да науча нещо повече за този апарат и за нелицензираното лекарство, не правя нищо на своя глава. А за това да ги каня на кафе, за да ги разсея надали ще помогне, те едва миналата седмица разбраха за рака и не знаят на кой свят се намират.
Най- лесно би било нещо да не правя, но ме боли адски много за детенцето и затова няма да спра да търся начини и методи на лечение, които може да помогнат. Сигурна съм, че има такива.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравей Ted_cat,
Надявам се поне малко да помогна но теб и това семейство.Чета медицинска литература и ако искаш мога да прочета за това, но трябва да ми кажеш на коя слюнчена жлеза се намира, и правили ли са и биопсия за ра разберат какъв по характер е този карцином. А между  другото те са от София така ли? Преди около 20 дни посетих по спешност Пловдивската криника по лицево-челюстна хирургия в Пловдив и останах много доволна от тях. Невероятни специалисти са! Даже единият д-р от там влиза в ICQто си и ще говоря ако искаш с него за да ти дам координатите и бащата или майката да говорят директно с него. А иначе за карцинома. Преди време бях чела че много по-бързо се оправят дечицата защото те са със силен дух, те незнаят нищо за състоянието си и по този начин не се притесняват. Пожелавам на детенце здраве и скоро да чуем новината че няма карциноми по останалата тъкан. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт