Моля кажете?

  • 565
  • 9
  •   1
Отговори
От 13.10.2007г. излизам в майчинство!От къде ще го получавам? От работодателя,социални грижи или.........?Ще трябва ли да се попълват някакви молби във връзка с това или само трябва да си педставя болничния на работата и нищо друго?Много благодаря за отговорите!Съжалявам че ви занимавам с моите глупости но незнам кой да питам.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Щом работиш и си на договор - от работодателя си ще го получаваш. Носиш си болничния и готово.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще си ги получаваш от работодателя.Обърни се към счетоводителя на фирмата,той ще ти предвижи документите

# 3
# 4
  • Мнения: 742
 
Щом работиш и си на договор - от работодателя си ще го получаваш. Носиш си болничния и готово.
  bouquet

# 5
  • Мнения: 416
Но за догодина май от НОИ ...  newsm78

# 6
  • Мнения: 27
Аз знам че от догодина от НОИ Hug

# 7
  • Мнения: 4 621
Засега все още е от работодателя, от 01.01,07 мисля, че ще е от НОЙ Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 6 164
Ама и за тези, които си взимаме сега от работодателя ли важи промяната? Или ние си караме по старому...  newsm78 ............... ама май така няма много логика, а? Crazy

# 9
  • Мнения: 8 917
Ама и за тези, които си взимаме сега от работодателя ли важи промяната? Или ние си караме по старому...  newsm78 ............... ама май така няма много логика, а? Crazy

Каквото приемат - ще е за всички Peace За момента е от работодателя /той е един вид посредник межзу служителите и НОИ/, за 2007 има план да се изплащат лично от НОИ на служителя, но за момента никъде го няма "черно на бяло" Peace

Общи условия

Активация на акаунт