За цените на ключарските услуги в София

  • 942
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 849
Случи ми се и на мене една каръшка история в неделя следобяд. Имаме си нова квартира в София, с блиндирана врата, която се отваря само от вътрешната страна, а отвън само с ключ. Ключа ни е само един!? Мъжът пренася багаж от колата и забравя ключовете вътре. Неделя е нито вестник мога да си купя от някъде, да прочета някоя обява, нито интернет клуб има в квартала, а ние с две деца на улицата. Един прииятел ни каза за ключар на пазара на Хаджи Димитър. Човека дойде с едно по-младо момче, за 15 минути отвориха и после  ooooh! 100лв. Добре, че имахме някакви пари в картата, а ако нямахме.....
Използвали ли сете такива услуги и колко ви струваше. То е ясно в неделя следобяд всичко е по- скъпо но чак толкова...

# 1
  • Мнения: 7 474
Един път Confused Счупи ми се обикновена ключалка , а и нямаше как да излезнем и спешната помащ ми струваше 50 лв. ooooh! Махна ключалката за 5 мин.

# 2
  • Мнения: 644
За съжаление цените за тези врати са такива-супер скъпи   #2gunfire
На нашите също им се наложи да ползват тази услуга срещу 50лв.,но само защото човекът който отвори вратата е познат на зет ми    Naughty

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нормална цена за услуга в неделя и то сега - на момента.
Не знам какво те притеснява?  Shocked

# 4
  • Мнения: 37
Аз съм си "сръчко" по принцип и от време на време ми се случват такива работи. Simple Smile
Един ден чаках гости и заедно с торбите, останали след покупките, си изхвърлих и единствените ключове от колата. 150 лв (2 нови ключа и пренареждане на ключалките).
Да не говорим, че решетката пред нашият апартамент е с ключалка, която заяжда, и моят редовно чупи ключове. Левче на ключ през две седмици.
Общо взето редовно ползваме подобни услуги. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 849
Нормална цена за услуга в неделя и то сега - на момента.
Не знам какво те притеснява?  Shocked

Може би още не съм свикнала. Wink
За това питам дали това са нормалните цени за тези услуги.

# 6
  • София
  • Мнения: 722
Съседите ми миналата седмица се заключиха вътре и неможеха да се отключат./у тях си де/ Ключара им взе 60лв само за да отключи вратата. Без смяна на ключалки и такива неща.
И на мен ми се струват много./не беше почивен ден или празник/

# 7
  • Мнения: 128
Аз съм общо взето навътре в нещата с тези услуги и нормалната цена за "хлопната врата" е около 50лв. включително и посещението!

# 8
  • Мнения: 239
Случи ми се и на мене една каръшка история в неделя следобяд. Имаме си нова квартира в София, с блиндирана врата, която се отваря само от вътрешната страна, а отвън само с ключ. Ключа ни е само един!? Мъжът пренася багаж от колата и забравя ключовете вътре. Неделя е нито вестник мога да си купя от някъде, да прочета някоя обява, нито интернет клуб има в квартала, а ние с две деца на улицата. Един прииятел ни каза за ключар на пазара на Хаджи Димитър. Човека дойде с едно по-младо момче, за 15 минути отвориха и после  ooooh! 100лв. Добре, че имахме някакви пари в картата, а ако нямахме.....
Използвали ли сете такива услуги и колко ви струваше. То е ясно в неделя следобяд всичко е по- скъпо но чак толкова...

Тези пичове просто са нямали дар слово и адекватен маркетинг. Не са ти обяснили, че за 100те лева купуваш не само труда им, но и евентуално надеждата, че няма да се върнат тия дни да повторят процедурата, но когато ви няма. Става дума за джентълменско споразумение. Иначе е дървено така защото ако се пазариш с тях може да изчезне я плазма, я кафе машина, я гирите на съпруга. Тъпо. Иначе има и едни срещу хотел Филипс - пробвай с тях другия път.

# 9
  • Мнения: 1 002
то е минало вече , но да ти кажа - за цената   се уговаряш с майстора  предварително , съвсем определено , за каквото и да е ...другия път, той 200 лева ще ти иска , и ти ще му ги дадеш.....

през лятото викахме ключар , все ни 55 лева (иначе щеше да е 45 лева , ако бравата е  друг модел ) .

 отварянето отне около 1 час и половина , даже накрая дойде още един ключар и с една малка бормашинка пробиха , иначе нямаше да се отвори ,

беше събота и играеха Германия-Швеция на световното , а ние висяхме на смени на стълбището  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 128
 Нали знаеш-за всяка услуга си има и цена!  Money

# 11
  • Мнения: 128
   Аз попаднах на едни момчета от "Ал Стамболийски", които доста бързичко си свършиха работата!

Общи условия

Активация на акаунт