Мултитабс - от 1 до 4г - някой давал ли е?

  • 1 338
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Някой давал ли е тези витамини? Искам да дам на малкият някакви комбинирани витамини, но да са на таблети. Познатите ми от щерката са все за деца над 3 г. Единствено Мултитабс видях, който да става за дете на 2г, че има на таблети.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не са най-добрия избор. Пробвай с Центрум за деца. Непременно ли трябва да са на таблетки? Има и едни витамини Lion Kid. Препоръчаха ни ги преди две години от детската педиатрия на Александровска. Много съм доволна от тях - пак са на таблети.

# 2
  • Мнения: 3 042
Не са най-добрия избор. Пробвай с Центрум за деца. Непременно ли трябва да са на таблетки? Има и едни витамини Lion Kid. Препоръчаха ни ги преди две години от детската педиатрия на Александровска. Много съм доволна от тях - пак са на таблети.

Искам да са на таблети, за да мога да ги давам по 10 дни в месеца, три поредни месеца през есента и през пролетта /така са ми казвали, че е добре да се дават/. Преди съм давала на малкият Мултисаностол сироп, но той е доста като количество и трябва да го пие поне 2м, за да го изпие. А да давам с прекъсвания и да стой отворен не ми се иска.

Детски Центрум съм давала на щерката, но май не ставаше за 2 годишно. newsm78

А тези витамини Lion Kid от каква възраст могат да се дават?

Общи условия

Активация на акаунт