контракции

  • 493
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте ,
 бременна съм в 20 семица - тези дни явно ми се понасъбра преумора и от вчера сутринта усещам леко наболяване доло в дясо така . Днес отидох при гинеколожката -гледахме бебо на видеозона -той е добре , но лекарката ми каза ,че матката е малко контрактирала , предписа ми да пия магнерот л Аз още съм притеснена така -споделете ми при вас ако е имало такъв случай подобен  . Simple Smile

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Щом като бебо е добре не се притеснявай. PeaceАз имах същия проблем и при двете бременности. Пиех магнерот почти през цялата бременност и се чувствах отлично. Хубаво е да се правят прекъсвания - мисля че беше през около 2 месеца, защото при по-продължителен прием (непрекъснат) може да се получи схващане на краката. Пожелавам ти лека бременност и сладко бебче! Grinning

# 2
  • Мнения: 6 164
1/3 от бременните сигурно са пили магнерот/магнерич - нищо страшно. На мен ми го изписа заради контракции от прекален секс  Joy

Трябва да се щадиш, защото най-малката преумора предизвиква контракции, особено ако си с чувствителна матка. Всичко е наред! Peace

# 3
  • Мнения: 2 577
Не се притеснявай. Радвай се че бебчо е добре Hug
.....и аз съм на Магнерот от 14 седмица, споко  Wink
 Thinking смятам да го спирам вече ама утре съм на лекар, да видим какво ще каже той 

Misty е много права  Peace

Лека бременност и да гушкаш най-прекрасното бебче след още 20 седмици!  newsm10

# 4
  • Мнения: 1 183
И аз мисля,че няма повод за притеснение,и аз имам болки от време на време ниско долу,щом бебчо е добре няма проблем Peace

# 5
  • Мнения: 146
Не разчитай само на лекарствата, но и на почивката вземи си полежи малко повече за да се успокои матката от насъбралото се напрежение. Иначе тези лекарства би трябвало да ти помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт