Прегледи

  • 1 111
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте на всички, които участват във форумите тук! Имам питане. Ще ми се да споделите своя опит относно следното: Ето моя случай: имам вече 5 дневно менструално закъснение. Правих тест за бременност, който е положителен. Въпросът ми е кога да посетя гинеколога? Преди 6 месеца бях бременна, но за съжаление се оказа случай на "кухо яйце" и сега ме притеснява факта да не изпреваря появата на сърдечната дейност на бебето....Дайте съвет!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Първо честито.   bouquet
Аз отидох след 10 дневно закъснение. Така ми казаха, така и направих.

# 2
Az otidoh sled 2-sedmichno zakasnenie i polojitelen test.Otidi za da si spokoina,che vsichko e nared.

# 3
  • Мнения: 491
Честито Algara  bouquet
Нашата сърдечна дейност я видяхме на 53ден броен от 1ден на последната менструация. Това не означава, че не можеш да отидеш и по-рано - дори ти препоръчвам. И не се притеснявай, а вярвай че всичко ще е ОК  Simple Smile Успех!

# 4
  • Мнения: 46 434
Аз отидох на 2 днена закъснение и видяха всичко  Peace
Отивай и честито  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 178
Аз отидох след 14 дневно закъснение и два положителни теста, видя се абсолютно всичко..
не исках да ходя по-рано, защото предния месец закъснение от 7 дни беше фалшива тревога

# 6
  • Мнения: 1 233
Аз ходих след седемдневно закъснение, имах спонтанен аборт и реших тоя път да отида колкото е възможно по-скоро.

# 7
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТО!  bouquet
аз отидох след 12 дена закъснение и положителен тест

# 8
  • Мнения: 1 183
Аз си направих тест след 5-6 дена закъснение,а на доктор отидох след 15 дена.

# 9
  • Мнения: 1 029
Аз отидох на преглед веднага след като си направих тест - след около седмица закъснение.

# 10
  • Мнения: 7 803
3 седмици след закъснението отидох аз

# 11
  • Мнения: 942
Аз отидох на 2 днена закъснение и видяха всичко  Peace
Отивай и честито  Grinning
И аз отидохслед дву дневно закъснение.ЧЕСТИТО  bouquet

# 12
  • Мнения: 11 816
Честито и дан овсичко да е о.к. занапред! Сърдечната дейност се чува малко по-късно, но ти отиди сега още на лекар, няма смисъл да чакаш! Успех!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Отидох след 12 дневно закъснение, а сърдечна дейност имаше след още 10 . И двата пъти така.  Laughing

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз лично отидох чак в 8-ма гестац. седмица. Ако отидеш скоро на преглед, добре е да те прегледат с вагинален ехограф, за да видят по- добре бремеността. На мен на обикновен ехограф в 8-ма седмица не ми я видяха, а с вагиналния на следващия ден без проблеми. Тогава видяхме и сърдечната дейност на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт