Колко време продължи медения ви месец?

  • 3 222
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 915
Колко време продължи медения ви месец? И как избрахте да го прекарате?
Събирам интересни идеи, които да приложа Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 23:56 от galia_mi

# 1
  • Мнения: 2 609
Една седмица, бяхме из Рила и Пирин, беше страхотно.  newsm10
Какво правихме ли Thinking.....ами познай. Wink smile3534

# 2
  • Мнения: 2 013
Ми ние нямахме класически меден месец. Но ако можете да си го позворите - пътувайте нагоре-надолу цял месец!

# 3
  • Мнения: 1 190
1 седмица в Турция - Кушадъсъ Peace

# 4
  • Мнения: 1 416
Нямахме меден месец. Ако сега трябва да се радвам на такъв, бих обикаляла из България, спирайки се основно из родните планини...  Peace

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 00:23 от Лора

# 5
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз съм нямала(тогава нямаше такова нещо),но също бих отишла на обиколка из страната. newsm68

# 6
  • Мнения: 22 525
Не съм имала.

# 7
  • Мнения: 6 390
и ние не сме имали меден месец... подписахме и хукнахме за цяло лято служебна командировка на морето  Wink Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 167
нашия е отложен с  1 година. не сме имали. но
през януари 07, отиваме на о-в Пукет, Тайлайд.

# 9
  • Мнения: 465
Нашият меден месец беше малко преди сватбата по нашето черноморие Wink

# 10
  • Мнения: 8 505
Пропуснахме го това.Дребната беше на 7 месеца и не бих се навила на такава възраст да я оставя на някоя от бабите дори за седмица (то и сега трудно бих се навила).

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Една седмица.Бяхме на хотел в Сандански,а си обикаляхме.Ходихме в Рупите.Мелник,на Роженския манастир,Петрич.Много хубаво си изкарахме.

# 12
  • Мнения: 7 474
 Hug Беше много хубаво  Crazy Две седмици на морето, невероятен хотел на брего на морето до пясъка, любов, приповдигнато настроение, щастие, звезди и залези  Hug Знам, че това никога няма да се повтори, но поне имам какво да си спомням.  Tired  Много е важно "меденият месец" да е веднага след сватбата, просто настроението и емоциите са други Peace

# 13
  • Мнения: 4 473
Бременна в 4-ти месец - за какъв меден месец говорите? ooooh!

# 14
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Бременна в 4-ти месец - за какъв меден месец говорите? ooooh!
ЕЕЕЕЕ недей така де,и аз бях бременна в 4 месец.Беше си много хубаво все пак.Нали вече гаденето и другите проблемчета бяха отминали.

Общи условия

Активация на акаунт