Песни, които карат душата да танцува... :)

  • 2 401
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 750
Вече два часа не мога да си легна заради една такава песен. Слушам я за стотен път, пея си, танцувам.... Побърква ме - мелодията, гласа на певеца, текста, клипа... Кара ме да съм някак вътре в песента и извън тялото си.... вътре в ума и извън него.... Уф, май съм полудяла, но ми е готино. Сигурно и на сън ще си пея....
Та се сетих да ви питам, случвало ли ви се е нещо такова? Има ли песни, които така да омайват душата ви?

# 1
  • Мнения: 5 790
И аз от два часа съм омаяна от една песен на Крис де Бърг и не мога да си легна, за да я слушам. И продължавам да я слушам и в момента.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз по принцип съм така, чуя ли песен, която харесвам и ...ставам такава Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 416
Разбира се... Има песни, които слушам до безкрай - не спирам да си доставям това върховно удоволствие. Докато пишех даже, започна едно от тези парчета...   Grinning Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 697
Таталинка, страхотна тема smile3501...Коя, между другото, е песента, която те е развълнувала така? Стана ми любопитно... Wink Не си полудяла, разбира се, просто си емоционална в момента, а това е прекрасно само по себе си. Party

Иначе, и аз съм като теб - има песни, които ме развълнуват до безумие и ги слушам хиляди пъти...до момента, в който ми омръзват, но след време отново си ги спомням, слушам ги и душата ми отново изпитва блаженство. Heart Eyes
Наскоро ме омагьосаха  Chambao ...и особено Pokito a poko...текстът, музиката, гласа...



... невероятна музика, наричат стила им фламенко чил, в същината си това е наистина испанска музика, но има в нея много, много фюжън - омагьосващо е поне за мен...как не съм ги познавала досега! Добре, че дойдоха в България, та някои поизостанали като мен  Mr. Green се "запознахме" с тази невероятна музика...


# 5
  • Мнения: 1 416
Аз дори исках да пусна една тема за "нашите" песни. Не просто любими, а такива, които отговорят на личността и вътрешния ни свят. С линкове, разбира се...
Така и не я пускам тая тема...  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
Шехина, и аз съм така - омръзват ми, но остават завинаги любими и понякога в точно определени момети се връщам към тях. Даже имам песни за различните си душевни състояния. И когато ми е гадно си се лекувам с подходящите за целта.
Иначе песничката, която продължавам да слушам е на Gnarls Barkley "Crazy" Simple Smile Почти толкова силно ми действа и "Sacral nirvana" на Oliver Shanti, въпреки че са доста различни.

Лора, пусни такава тема, мисля че ще е доста интересно. Любимите песни описват още по-добре човека  Hug

# 7
  • в къщи
  • Мнения: 467
Ами пусни я!И аз си имам песен,ама ще я кажа в твоята тема,хем ще си препиша от вас. Joy

# 8
  • Мнения: 9 077
На музика, която ми допада вътрешно и на настроението, винаги така реагирам...вчера ми идеше да пробия тавана от кеф на едно парче Blush

# 9
  • Мнения: 1 416
Лора, пусни такава тема, мисля че ще е доста интересно. Любимите песни описват още по-добре човека  Hug
Таталина, прости, че се възползвах от темата ти, за да пусна моя...
Ами пусни я!И аз си имам песен,ама ще я кажа в твоята тема,хем ще си препиша от вас. Joy
Разпиши се...  Peace Има я вече темичката. Заглавието й е тъпо и ще го променя, ама...  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Някои песни на Араш, Таркан И Шакира. Просто в последно време се улавям, че мелодична арабска музика страшно ми харесва  Hug

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
jullianna, май сме от една порода Peace.Идва ми да танцувам Mr. Green (не че не го правя когато имам възможност Laughing)

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
jullianna, май сме от една порода Peace.Идва ми да танцувам Mr. Green (не че не го правя когато имам възможност Laughing)

 newsm10 newsm68 smile3501

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Някои песни на Араш, Таркан И Шакира. Просто в последно време се улавям, че мелодична арабска музика страшно ми харесва  Hug
smile3521

# 14

Общи условия

Активация на акаунт