Растройство - какво да дам?

  • 2 039
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 355
Това е въпросът ми. Сутринта ака нормално, а след това я хвана растройство - рядко, жълто, леко слузесто и с бели парченца вътре. Това беше след закуската с АМ и пюре асорти с кайсии.
Какво да й дам, за да спре това чудо?

# 1
  • Мнения: 1 564
Смекта или Хидрасек.

# 2
  • Мнения: 397
Хидрасек. Кайсиите разхлабват така, че се въздържай известно време от тези пюрета.

# 3
  • Мнения: 702
Хидрасек Peace, ОRS 200 на Хип

# 4
  • Мнения: 34
Хидрасек или Ентерол.Можеш да даваш и чай от шипка и сок от моркови-те запичат а също и пюре от шипка.Бързо оздравяване.

# 5
# 6
  • Мнения: 355
Аз знам, че компот от дренки помага при големи. На нея мога ли да дам, че не искам веднага да я тъпча с хапчета?

А една комшийка ми каза, че банана запича - вярно ли е?

# 7
  • Мнения: 985
Преди да дадеш каквито и да било лекарства, пробвай с оризова вода. Свари шепа ориз с вода. Не слагай сол или овкусители. Само ориз и вода в стандартното съотношение.Като се свари ориза, (може леко да го развариш), прецеди водата (прилича на пихтия) и я давай разредена с преварена вода. А ако детенцето е по- голямо, дай 1-2 кафени лъжички макар само от оризовата вода.

# 8
  • Мнения: 985
Аз знам, че компот от дренки помага при големи. На нея мога ли да дам, че не искам веднага да я тъпча с хапчета?

А една комшийка ми каза, че банана запича - вярно ли е?


 Банана може и да запича, но една печена ябълка ще свърши по- добра работа.
Сега се сещам, че съм правила чай от шипка и от нарова кора. Помагат, стига детето да пие неподсладен чай.

# 9
  • Мнения: 14 133
Хидрасек или Ентерол.Можеш да даваш и чай от шипка и сок от моркови-те запичат а също и пюре от шипка.Бързо оздравяване.
Може и картофено пюре, но без мазнина. Има и специални лечебни АМ.

# 10
  • Мнения: 130
Ние сме по-големи, но само Хидрасек ни помогна.

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Хидрасект, оризова вода, печени ябълки,  варен ориз банан,/вярно е запича - от лекар в инфекциозна го знам, но не на черни петна а абсолютно здрав/. Картофено пюре не бързай - образува газове.

# 12
  • софия
  • Мнения: 376
ентерол,и най важна е диетата -банани,сухари,попарка без мазнина,солетки,об.бисквитки

# 13
  • Мнения: 40
Аз пък винаги действам така: ентерол + глюкоза (само че си я купувам на банка, а не на ампули - около 1,30 лв е). Оставям чашка с глюкоза, може и разредена с водичка или сиропче на масата, и давам на детето да пие по 1-2 глътки през 10-тина минути. Повярвайте: действа безотказно. Глюкозата помага и при повръщане. И въобще е полезна, когато детенцето е болно. Това ми го потвърди и личния лекар. Пробвай ако искаш ...

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
При разстройство при синът ми помага само Ентерол и Смекта.
При щерката първо пробвам със пюре от шипки на Ганчев.До сега не ми се е налагало след пюрето да и давам нищо друго тъй като веднага я запича.

Общи условия

Активация на акаунт