Космонавт

  • 831
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 033
Някой знае ли къде в София мога да купя космонавт за момченце- 88-92см. Знаете ли какви са цените? Навсякъде има космонавти само за по-малки дечица.

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
До билата в Младост има един базар. Там в едно от детските магазинчета очакхава зареждане вчера (вторник) иначе имаше изостанали от миналата година на цена 40лв (това е за комплект панталон с презрамки и яке).

# 2
Ima dosta modeli vav
 www.smenzamen.com
triabva da porazgledash po zimnite im kolekcii

# 3
  • Мнения: 259
Скоро ходих до склада на ТСМ и там видях ,космонавти различни размери около 20лв.много хубави бяха.
Аз на малкия тази година купих, пак на ТСМ яке със долнище ,като панталона се закопчава със цип към якето, страхотно качество във склада също ги имаше но мисля че бяха по-големи номера.

# 4
  • Мнения: X
Скоро ходих до склада на ТСМ и там видях ,космонавти различни размери около 20лв.много хубави бяха.
Аз на малкия тази година купих, пак на ТСМ яке със долнище ,като панталона се закопчава със цип към якето, страхотно качество във склада също ги имаше но мисля че бяха по-големи номера.
А къде е този склад на ТСМ?

# 5
  • Мнения: 259
Във Хаджи Димитър, като се слиза от моста Чавдар на светофара във ляво ,това е една малка уличка, почти на края на улицата има една бяла-стара сграда, срещу нея има тенис- корт ,мисля че склада беше на 2или на3 етаж от долу има портиер.

# 6
  • Мнения: 2 673
  Въобще не се разкарвайте до склада, без предварително да сте звъннали по телефона..Ходих миналата седмица, за БЕБЕТА и малки деца, нямаше абсолютно нищо освен колички, скъсани космонавти или такива с "пуснали" цветове \като след пране\....А преди това почти всеки ден се обаждах...Просто е излишно. Космонавт има в ТСМ на Слатина \пазара\ в розово-бялото блокче ДО пазара.Хубави космонавти имаше \20лв\ точно в Х.Димитър след моста Чавдар, вляво в една бяла къща вляво - борса за детски дрешки Даяна и Ники...Български, шият ги там..

# 7
Здравейте! Хубави космонавти имаше в един магазин към 3-та Градска болница, т.е. намира се срещу нея,в бяла, нова сграда. Струват към 30 лв. Там има много български неща.

# 8
  • Мнения: 8 505
Изчакай.Тепърва ги изкарват.Скоро ще има навсякъде и по-голям избор.А и без това още не е за космонавт.
Само не разбрах-цял ли търсиш или от 2 части.Предполагам,че цял ще намериш по-трудно в такъв размер.

# 9
  • между град и село
  • Мнения: 212
 На ломско шосе гледах в един детски магазин по 25 и 28лева някъде бяха.

Общи условия

Активация на акаунт