Честно да си призная...

  • 2 316
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 720
....аз съм една доста твърдоглава млада жена, която отказва да я разделят от мечтите и. Аз съм пример за човек, който умее да създаде свой собствен при това щастлив свят от нищото...Аз съм жена, която никога няма да чуете да казва думите " ненавиждам " или " отказвам се". Аз съм човек, който обича да се усмихва по всякакви поводи...дори и заради нещо незначително ей така, защото дните ми са пълни,когато в тях има много усмивки. Аз съм момиче заключено в тялото на истинска жена, което понякога излиза сред хората и раздава от онази безгранична и неочакваща отговор любов и след дни като този  момичето и жената заспиват щастливи...

А Вие какви сте?

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 12:41 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 179
Как добре звучи...............но аз съм по-различна.По-често недоволна ,отколкото щастлива.Все нещо не ми достига .Бързо се ядосвам ,но и бързо ми минава.Много чувствителна,но не го показвам.Обичам купони с приятели.И все мечтая .......но след като приятелите ме харесват такава значи всичко е ОК. И все пак е по-лесно другите да кажат за мен.

# 2
  • Мнения: 990
Браво kasidy имам чувството ,че си описала мен самата  Peace ! Когато се сдухам  Crazy  ,се затварям в онзи моя си свят ,свят без проблеми и там намирам утеха и уединение! Не казвам ,че това е правилния начин, но пък след като това ни носи нужната доза щастие  -защо не   bouquet

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
...аз съм една извънредно упорита и неотстъпчива жена. Обикновено съм права. Старая се да мисля.  bowuu Mr. Green
Приятно ми е, с част от дамите се познавам.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, пък, не зная каква съм.Понякога се изумявам от себе си.Вероятно затова не ми е скучно в собствената ми компания.Не се преоткривам, защото не се търся.Върва по пътя със себе си и въпреки себе си.
Понякога се чудя КОЯ съм и този интерес е различен от това КАКВА съм.
Иска ми се да не съм си самодостатъчна, това е най-важното, останалото е небе в очите и вятър в душата.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 462
Непрекъснато изненадвам себе си и околните с простотии.  Не се познавам.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
...съм упорита, но само, ако ми е интересно. Любвеобилна, но само за избрани. Уважаваща се, защото се познавам. Красива, когато поискам. Усмихната - всеки ден.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Меланхолична, страхлива, притеснителна. Трудно пазя тайни. Мечтателка, неуравновесена, обичам пороците. Лесно се сърдя и бързо прощавам. Не обичам да ми се карат и аз да се карам. Спонтанна, фантазьорка, разхвърляна. Мразя да ме поучават, понякога лъготя, но невинно.

# 9
  • Мнения: 1 753
Ерика, все едно си описала мен... - всичко казано от теб се отнася за мен и   Mr. Green

... в допълнение - понякога изпадам в мрачни периоди, когато всичко и всички са ми черни. В същите тези периоди съм адски мързелива, кръшкам (от работа де), обвинявам другите за всичко, което ми се случва и ... да не ми минаваш през пътя... Не обичам "захаросани" истории и когато се случват около мен ги разрушавам с огромно удоволствие  Twisted Evil Повод да кажа, че... Касиди... - ама ти си жена-мечта бре...  Laughing

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не се харесвам и непрекъснато се опитвам да променям нещо от себе си........непостоянна съм, безцелна, лутаща се, дълбаеща, повърхностна...... зодия близнаци

# 11
  • Мнения: 3 500
Аз съм ужасно емоционална, вечно нуждаеща се от любов и от всичките й изрази.Привързвам се като дъжда, който, падайки върху земята, попива във нея.Обичам истински, безрезервно и винаги много силно.Не мога да мразя и да създавам неприятели.Имам нужда винаги да съм подкрепяна и одобрявана и плащам висока цена за това, че съм искрена и винаги изразявам чувствата и мислите си.Взискателна, непримирима, понякога дори досадна.Силно обичаща и обичана.

# 12
  • Мнения: 495
човек цял живот опознава себе си и другите
освен това търпим промяна....

# 13
  • Мнения: 1 100
Май съм мъж по душа. Бягам от отговорности, сериозности и тн. задължаващи дейности. Като си представя, че ще правя нещо цял живот и ми иде да припадна, честно. Примерно да работя едно и също всеки ден в продължение на мнооого години  Sick
Мразя да ме притискат. Ако ми кажат яж - ще повърна. Ако ми кажат "Искам да съм с теб до края на живота си!" или нещо такова - ще избягам. Абе инат  ooooh! Бързо си променям мнението за хората. Когато харесвам нещо съм много отдадена, но ми минава бързо.
Много непостоянна, разхвърлена.. Вечно закъснявам, когато си уговоря среща или за училище  Tired  Ми тва' е общо взето.
Другите смятат, че им вдигам настроението на макс. Не преставам да се майтапя и да пускам бисери. Но всъщност самата компания ме предразполага. Wink Тва' общо взето съм аз.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 901
Точно за такава тема ми беше дошла музата днес, но докато намеря време да я пусна - ей я на, нищо че от заглавието не личи, за какво иде реч  Mr. Green

Аз съм един щастлив човек - имам толкова много неща, които толкова съм искала и за които дълго съм се борила и съм чакала! Живея добре със себе си. Може би защото мама не ме е научила да мълча някой път (по повод на мълченето, само 1 нещо ми каза веднъж като малка "Не е възпитано да се прекъсват хората, докато говорят"). Радвам се на надарена душа, широко скроена, талантлива в много посоки. Хората, които аз обичам, ме обичат много, а хората, които харесвам и на които държа, много ме харесват!

Естествено, не на всички съм мила и драга, но това е защото не смятам, че е нужно винаги да си трая и мълча, когато не съм съгласна с нещо. Това, че не съм им мила и драга пък, не означава, че те на мен са ми също немили недраги! Не бягам от конфликти - понякога точно в края им се убеждавам, че не съм права и си го признавам. Обожавам споровете с добрите аргументи.

Общи условия

Активация на акаунт