с какво да ги почистя

  • 1 137
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
с какво мога да почистя очичките на бебчо.

# 1
  • Мнения: 1 186
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Памуче с преварена вода, но без да бъркаш вътре, а само, ако има гурелчета или секрет, излязъл отвън.

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet
Аз също Wink

# 4
  • Мнения: 6 164
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet
newsm10
Преварена вода и памуче... Само не разбрах защо от вън навътре - аз все наопаки... Crazy
Иначе всяко оченце с отделно памуче! Както и клечките за уши.

# 5
  • Мнения: 3 323
ОТ какво? От гурелчета с преварена водичка и памуче. Ако обаче има инфекция някаква (не разбрах) след консултация с педито.

# 6
  • Мнения: 1 186
На мен педито ми беше казало да почиствам от външната част на очето към  каналчето за да се събира мръсното или гурличката в каналчето и така да се махала #Crazy newsm78 незнам защо така е обаче и аз така и правех  Peace

# 7
  • Мнения: 1 284
с преварена вода ги чистех, а може и с лайка да се почистват

# 8
  • Мнения: 8 505
А защо ги почиствате?Аз ли нещо съм изпуснала newsm78 Освен сутрешното измиване на лицето с вода и банята вечер,има ли нужда от повече?

# 9
  • Мнения: 903
Аз ги чистех на моето слънце с преварена водичка и памук като почистваш от вън към вътре на очето Rolling Eyes дано си ме разбрала   bouquet

И аз така.

# 10
  • Мнения: 8 505
Уф,чела-недочела,питам и аз... Embarassed

ОТ какво? От гурелчета с преварена водичка и памуче. Ако обаче има инфекция някаква (не разбрах) след консултация с педито.

Стана ми ясно вече.

# 11
  • софия
  • Мнения: 376
с преварена вода или с физиологичен серум и задължително от вън навътре

# 12
  • Мнения: 1 117
Почиствах ги с памуче натопено в отвара от лайка - от вън на вътре

# 13
  • Мнения: 8 917
С преварена водичка Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 35 910
Памук и преварена вода /или с тампон за разгримирване/

Общи условия

Активация на акаунт