Монтана и област - да помогнем на децата от домовете

  • 4 216
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Здравейте!!!
Има ли майки от Монтанска област, които биха искали да помогнем на децата от домовете там. Домът в с. Г. Дамяново е в много лошо състояние, другият дом там и този в Г. Геново са закрити. Може ли някой да види как стоят нещата с някой от другите домове... Дори и да не сте от там, но случайно отидете там, моля ви поинтересувайте се от тях /който има възможност разбира се/...ТЕ ИМАТ НУЖДА ОТ ВСИЧКИ НАС!!!

Децата в Г. Дамяново нямат столчета, щкафчета, спят в скъсани чаршафи, в групите им няма дори килими /само стар балатум/...

ПП: Аз съм от Монтана и много искам да помогна, но не живея в момента там...

# 1
  • Мнения: 2 584
eliiiii   bouquet Hug за това което правиш има нужда от хора като теб, защо не пуснеш и във форума По градове-Монтана, така повече майки от там ще го видят и ще помогнат ( надявам се)

# 2
  • Мнения: 2 502
eliii
на колко км отстои това село Г.дамяново  от Монтана ?

# 3
  • Мнения: 123
lorys, някъде 20-25 км /не повече от 30/...Имаш нещо предвид ли?

# 4
  • Мнения: 2 502
lorys, някъде 20-25 км /не повече от 30/...Имаш нещо предвид ли?

говорихме с момичетата от нашата група ,
да направим опит и ние за посещение на дома  newsm78
утре имаме работен обяд и ще го обсъдим ,затова попитах
Монтана е на 90 км от нас
какво ще кажеш ?
след като там на място ,няма доброволки ...

# 5
  • Мнения: 123
lorys, Много ви благодаря на всички  Hug Просто не можеш да си представиш колко съм ви благодарна, че се отзовахте...Много добре ще бъде ако отидете да видите сами за какво става въпрос. Аз не съм се срещала лично с директорката, а само по телефона съм говорила с нея. така ще можете да добиете директно впечатление как тя се отнася към ситуацията...Аз мога да съдействам за много от нещата, от които децата имат нужда, но заради отношението й към мен съм с вързани ръце...може би като види, че има повече хора, които обръщат внимание на дома и се интересуват в какво положение е, ще си върши по-отговорно задълженията...ако искате мога да ви дам тел. на дома, имам и личните телефони на 1 учителка и директорката
Много, много благодаря  Hug  Hug  Hug

# 6
  • Мнения: 2 502
пусни  ми на лични координатите на дома ,  само да попитам ,ти в момента в Монтана ли се намираш ?

# 7
  • Мнения: 123
За съжаление не съм там.. може би края на др. месец чак ще си ходя

# 8
  • Мнения: 2 502
За съжаление не съм там.. може би края на др. месец чак ще си ходя

eliiiii  мила ,
в такъв случай няма проблем ще се опитаме да се отзовем ,ще поддържаме връзка , можеш да ми пуснеш и твоите координати ,ако се наложи да помагат и познанствата ти там

# 9
  • Мнения: 123
lorys, пуснах ти лично...разбира се, че ще помогна с каквото мога...въпроса е директорката да не спъва нещата

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте
И аз съм на среща.Г.Дамяново е на 20км от Монтана.С каквото мога и аз ще помагам.Имам позната дори в дома

# 11
  • Мнения: 123
poliral, чудесна новина... Hug Каква е тя там? Може ли да каже как стоят нещата точно - след като ти е позната може да ти сподели по-конфиденциални неща...как е директорката, има ли някакви спонсори /защото на мен ми казаха, че няма, а само някакви англичани идвали 1 годишно и носели дрешки/...изобщо каквато информация можеш да изкопчиш ще е добре дошла и ще е от помощ...Благодаря ти, че се отзова  Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 123
Сега говорих с директорката на "Звънче" - каза, че са им необходими учебници за ЗИП по българки език и по математика за 1ви и 2ри клас...
Също така, има 3 деца асматици, на които инхалерите /Flixotide 50/ са на привършване...
Някой може ли да помогне с нещо? Ако нечие дете е било 1ви или 2ри клас миналата година да има такива учебници?  Hug

# 13
  • Монтана
  • Мнения: 499
Сега говорих с книжарката и тя каза че Зиповете са по 2,90лв. и ще ползваме 10% отстъпка-Ако се организираме може да съберем пари и да им ги купим.За колко бр.става на въпрос?

# 14
  • Мнения: 123
Ами директорката каза 10 бр. само че не уточни по 10 или общо 10...нали става въпрос за български и математика на издателство просвета...да не объркаме нещо..
Хайде да изчакаме до утре, защото майка ми ще се опита да се срещне с някой от инпектората ако може да се осигурят безплатно и тогава ще събираме пари...аз сега се опитвам да реша въпроса с инхалерите, че те са по-важни...

Общи условия

Активация на акаунт