Преса с мно-о-ого приставки!

  • 842
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Знам, че има 1000 теми за "каква преса?", "какъв епилатор?" .......... Crazy Обаче искам преса с много приставки и ако ми кажете марка, модел и направо линк, много ще съм ви благодарна!

Аз си купих миналата година, но е само с две, пък иначе не е ефтинка и мъжа ми ще ме  fight , но...   33uu

Е?
Mr. Green

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Виж тази. Аз мисля нея да си взема.

http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09011598

 Peace

# 2
  • Мнения: 6 164
Ми тя мойта също е Rowenta, да можех само да си купя една приставка за още по-големи "вафлички". Това искам. Не ща маша... newsm78 Тази е с  3-4 маши и три керамични приставки, моята има две... Не мога да я видя отблизо да цъкна снимката... Искам повече керамични приставки.

# 3
  • Мнения: 1 813
До колкото знам Philips са пуснали скоро добра преса,с много приставки,около 80лв .  Peace
При нас ги има в Ритони.

# 4
  • Мнения: 880
и аз исках точно поне с няколко приставки само за вафлички,но като не намерих си купих на Rowenta подобна на тази на снимката,малко по-нов модел,но ползвам само керамичната приставка,другите нещо не ми вършат работа,не съм особено доволна от тях.с повече от две приставки за вафлички(керамични),не съм виждала.иначе преди това си купих една българска,не керамична,с 3 приставки и за много ситни,но не е добра

# 5
  • Мнения: 1 284
да на Филипс имаше с доста приставки, гледах ги в Техномаркета а и не само там

# 6
  • Мнения: 6 164
A за едри вълни има ли?
Ок, съгласна съм и на преса с една приставка, ама да е с едри! Така или иначе за ситни имам. Confused

# 7
  • Мнения: 1 284
мисла че имаше, има и за масурки също

# 8
  • Мнения: 6 164
Каква е разликата? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт