Иде ми да крещя от безсилие !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 3 479
  • 28
  •   1
Отговори
За пореден път се убеждавам , че живеем в СКАПАНА държава ,  в която няма оправия!Става дума за  корупцията и шуробаджанащината , които са навсякъде.Току що научих , че съм класирана на първо място  от 6 кандидати за  1 работно място , но  и че няма да вземат мен , защото момичето класирано последно е със здрави вразки и натискът да сложат нея е голям!А фирмата в която кандидатствах е международна и уж ни извикаха на интервю чак в София!!!Ужасно съм разочарована и в същото време съм бясна ! Но на кого да се Оплачеш, на арменския поп....Това е ...Може и да ви се стори банално и скучно, но на мен поне малко ми олекна като го споделих.

# 1
  • Мнения: 1 120
Мдаа, от край време хората с връзки имат предимство  ooooh!
Искрено ти съчуствам. Успех за напред  Peace

# 2
Бесней един ден и после забрави.

По-добре ли щеше да ти е, ако ти бяха казали, че няма да те вземат, защото си твърде квалифицирана? На мен това ми казаха.

Освен това има и фирми, където наитина те взимат след конкурс. Ако нямаше, нямаше да имам и ден трудов стаж.

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Еми накрещи се едно хубаво и продължи напред! Hug
За съжаление, така стоят нещата. Почвай да търсиш връзки и ти. Peace

# 4
  • Мнения: 17 407
Не се ядосвай, всяко зло за добро Peace И не е само в нашата държава така Wink

# 5
  • Мнения: 1 172
Радвай се, че го научаваш сега. Гадно е, но нямаше да ти е по-леко, ако след много усилия и съвестна работа в такава фирма установиш, че нещата там стават с връзки. Проучвай фирмите, в които кандидатстваш, и отбягвай тези, толериращи връзкарството. Успех в намирането на работа!

# 6
  • Мнения: 6 164
Така е за добро или зло. И да крещиш и да не крещиш... Confused Поне ще ти олекне! Съжалявам. Sad

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Малко оф...преди 10 дни в един пловдивски вестник  попаднах на следната обява:Магазин за дънкови облекла,търси продавачка до 52 кг Rolling Eyes.....помислих,че е печатна грешка,но на следващия ден,ако имаше грешка/печатна/,щяха да поправят..........смятайте за какво става въпрос,отиваш на обявата и се качваш на кантара hahaha

# 8
  • Мнения: 3 323
Да им е честито на ЕС че ни приемат! Те незнаят какъв таралеж в ........ си взимат!
Накрещи и поплачи , после гледай напред! Все някога и на нашата улица ще огрее слънце!

# 9
  • Мнения: 397
Такава ни е държавата за жалост!!!! Въпреки всичко мисли позтивно и си повтаряй - "Всяко зло за добро"! Успех!!!

# 10
  • Мнения: 3 091
За пореден път се убеждавам , че живеем в СКАПАНА държава ,  в която няма оправия!Става дума за  корупцията и шуробаджанащината , които са навсякъде.Току що научих , че съм класирана на първо място  от 6 кандидати за  1 работно място , но  и че няма да вземат мен , защото момичето класирано последно е със здрави вразки и натискът да сложат нея е голям!А фирмата в която кандидатствах е международна и уж ни извикаха на интервю чак в София!!!Ужасно съм разочарована и в същото време съм бясна ! Но на кого да се Оплачеш, на арменския поп....Това е ...Може и да ви се стори банално и скучно, но на мен поне малко ми олекна като го споделих.
Жалко, че мненията преди мен - не ти дават конкретен съвет как да постъпиш.
Има на кого да се оплачеш - писмено в централата - поне да ги смъмрят. НАли казваш, че фирмата е международна? Естествено е, че ако те назначат, ще ти бъде трудно да работиш във враждебна среда. Но всяко чудо за три дни. Аз лично бих се борила - не толкова за самото работно място, колкото за достойнството си.
УСпех

# 11
  • Мнения: 8 917

Съжалявам за надеждите ти, но това е...приеми, чеима далеч по-сериозни неща, за които може да се ядосваш, както и това, че нещо, което не може да промениш и не зависи от теб не заслужава да ти изхабява нервите Peace След като си спечелила, значи си достатъчно умна, за да го приемеш като мине първоначалният ти яд, и достатъчно пробивна, за да успееш отново. Желая ти успех  bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 388
От коментари няма нужда, а и полза. Успех на следващото интервю! newsm51

# 13
  • София
  • Мнения: 2 901
Леле, още ли има места, където назначават на работа с връзки?

Кой ти каза, че си първа в класирането и че ще вземат шестата?

# 14
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Малко оф...преди 10 дни в един пловдивски вестник  попаднах на следната обява:Магазин за дънкови облекла,търси продавачка до 52 кг Rolling Eyes.....помислих,че е печатна грешка,но на следващия ден,ако имаше грешка/печатна/,щяха да поправят..........смятайте за какво става въпрос,отиваш на обявата и се качваш на кантара hahaha
Да.В нашия град,за мястото на счетоводители ги карат да пеят.Няма да казвам за коя фирма става въпрос.
Та не се и изненадвам какви ги търсят.

Общи условия

Активация на акаунт