Курс по Народни танци - къде?

  • 1 033
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте мами,
Може ли някоя, ако знае да ми каже къде има уроци по народни танци.
В нашата детска градина имаше до миналата година, но поради липса на желаещи вече няма.
Много ми се иска да я запиша моята госпожица.

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Проверете първо в най-близкото ви читалище. В някои дори има родители и деца заедно.

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Кажи от кой квартал си, за да получиш  по-точна информация.
Аз знам за Двореца на децата. В Младост също има, но трябва да попитам за по-точни кооординати.

# 3
  • Мнения: 78
КЪДЕ ЖИВЕЕТЕ

# 4
  • Мнения: 134
Живеем в ж.к "Хиподрума", но това няма голямо значение защото съм с кола и мога да си позволя да отида и малко по-далече.
Около нас честно казано незнам да има читалище, ама ние живеем там от 3 години и не съм и много наясно, защото не си седим много, много в квартала ....

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ами идеално читалището, което е на бул Цар Борис III и Димитър Несторов, точно там има и за деца и за родители с деца, такива концерти правят, ходила съм на концертите. За името на читалището може да ви объркам ама май е Средец.
Ех да искаха и моите деца да ходят.

# 6
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Кажи от кой квартал си, за да получиш  по-точна информация.
Аз знам за Двореца на децата. В Младост също има, но трябва да попитам за по-точни кооординати.
можеш ли да  кажеш нещо повече за Двореца на децата, ние жевеем в Красна поляна и ще ми е удобно да я водя там. Благодаря  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Аз водех редовно там детето на моя приятелка в фолклорен ансамбъл Изворче. Ето ти направо сайта http://www.npc-bg.org/clubs.htm
там има и телефони и ще ти дадат най-точна информация.

# 8
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз водех редовно там детето на моя приятелка в фолклорен ансамбъл Изворче. Ето ти направо сайта http://www.npc-bg.org/clubs.htm
там има и телефони и ще ти дадат най-точна информация.
благодаря  bouquet ще се ободя зя повече информация

Общи условия

Активация на акаунт