За АГ Варна - VIP Цени?

  • 9 073
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Интересуват ме какви са цените в момента за нормално раждане или секцио.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 950
Нормално е 400 лв., а секцио - 720 лв.

# 2
  • Мнения: 90
480лв. беше април аз бях там нормалното
200лв. избор на екип + 4 дена(престой) * 70лв на ден

# 3
  • Мнения: 19
По добре отиди в Майчин дом. Аз раждах там по здравна каса и съм много доволна!
500 нормално +100 епидурална това е цена по здравна каса с включен престой
800 за секцио с пълна упойка с включен престой пак по здравна каса
Нормалното раждане не знам колко струва без касата, но секциото знам че  е 1200.
Успех!

# 4
  • Мнения: 90
Аз съм много доволна от аг-то и обслужването там е просто безупречно  Grinning А пък ако е и на смяна д-р Танев е тогава е супер Laughing

# 5
  • Мнения: 2 839
По добре отиди в Майчин дом. Аз раждах там по здравна каса и съм много доволна!
По-добре е, според теб обаче. А момичето пита за АГ ...

# 6
А знаете ли нещо за Пловдив?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Д-р Танев може да ви изроди и без да е на смяна,затова има избор на лекар.Последно чух че нормалното е 480 лв,секциото 720 лв.Избора ти за болница е отличен,ако се уговориш и с д-р Танев може да си напълно спокойна PeaceЛеко раждане  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 277
Д-р Танев може да ви изроди и без да е на смяна,затова има избор на лекар.Последно чух че нормалното е 480 лв,секциото 720 лв.Избора ти за болница е отличен,ако се уговориш и с д-р Танев може да си напълно спокойна PeaceЛеко раждане  bouquet
newsm10 Леко раждане!

# 9
  • Мнения: 25
Blagodarq za infoto, i imam ugovorka s dr.Tanev hodq pri nego na pregledi, mnogo svesten lekar.

# 10
  • Varna
  • Мнения: 603
А някой може ли да ми каже колко екипа се сменят във ВИП - чудя се дали мога да се доверя на екипа, който е на смяна и да нямам уговорка с лекар!

# 11
  • Мнения: 1 290
точно предо 1 месец родих там.
Нормално - 480 лв. ако си здравно осигурена

доволна съм много от избора си на здравно заведение.
С удоволствие бих отговаряла на всички въпроси относно болницата.
Може да се избере всеки един лекар от АГ.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 10:45 от Gvendolin

# 12
  • Мнения: 25
Бих искала да знам  как се държат акушерките и обслужващият персонал?Предния път раждах пак в АГ-то на долните етажи беше много мръсно и персонала се държи под всякакво ниво.Затова се надявам че като си плащам ще е обратното.

# 13
  • Мнения: 90
Отношението е великолепно много са отзивчиви акушерките особенно Добрева е невероятна. Няма да сбъркаш според мен аз поне не съжелявам. Относно чистотата и тя е на много добро ниво. В стаите телевизор,климатик и каквото си поискаш и храната е хубава. Но решението си е твое.  Laughing

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А някой може ли да ми каже колко екипа се сменят във ВИП - чудя се дали мога да се доверя на екипа, който е на смяна и да нямам уговорка с лекар!
Няма смисъл,по-добре се разбери с доктор.Няма да е по-евтино,ако не се уговориш.Доколкото знам,ако е през деня и през седмицата може да се случи и д-р Танев.Аз докато лежах там той беше всеки ден на работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт