Питане за водата

  • 1 115
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 605
 Ами аз искам да питам за водата! Бебчо е на 4 месеца, но вообще не иска да пие вода, нито със нито без захар. Какво да правя? Пие плодови сокчета разредени с вода! Проблем ли е това? При вас как беше?

# 1
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Не е проблем особено ако сте на кърма.А дори и да не сте АМ се прави с вода така,че няма проблем. Hug

# 2
  • Мнения: 6 390
Никога не съм давала сокчета, пиеше ми само вода до 18 месец не е й искала друго  Wink

А дали е проблем- ами щом до сега ти се е струвало ОК, че му даваш сокчета, не виждам какъв проблем може да има от тук нататък  Wink

# 3
  • Мнения: 344
На вашата възраст бебето има нужда от мляко. Елена започна да пие вода, след като направи една годинка.

# 4
  • Мнения: 742
Не е проблем особено ако сте на кърма.А дори и да не сте АМ се прави с вода така,че няма проблем. Hug

Мисля, че въпроса е да поема течности, а под какъв вид не мисля, че е от голямо значение. Peace

# 5
  • Мнения: 5 299
Викториа така отказваше вода под всякакви форми Grinning Сега е на година и половина и все още отказва. Пие сокове за сметка на това. Wink

# 6
  • Мнения: 8 917
Не съм давала сокове на Гери, но водичка - да. Когато е искала си пийваше Peace

# 7
  • Мнения: 1 999
Беба е на 1г.1м. и пропи вода чак на 9 месеца. Сокчета не обича и аз рядко и предлагам.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
И при нас е така, все още не пием вода smile3515. Давам и разредени чайове на Hipp. Сокчета също съм давала , но сега вече не, струват ми се доста сладки а и малката не ги харесва особенно Confounded

# 9
  • Мнения: 532
щом пие сокчета няма проблем,важното е че поема течности.Между другото ако е на кърма не му е нужна друга вода до 6-ти месец.
Моята госпожица вода започна да пие след 6-тия месец и то защото започнаха жегите през лятото.Сега пак не пие.А сокове - никога не е искала.

# 10
  • София, център
  • Мнения: 686
Не е проблем, ако не иска - не даваш, ако иска - да...системата е такава...

# 11
  • София
  • Мнения: 15 215
Предлагай й вода, но ако бебето иска-ще пие, ако не иска-няма. Не се тревожи.
Ако отказва вода, значи си набавя необходимите му течности от АМ.

# 12
  • Мнения: 6 164
Сокчета също съм давала , но сега вече не, струват ми се доста сладки а и малката не ги харесва особенно Confounded

И той не ги харесва, точно защото не обича сладко!

... , но пък вода пие здраво /да чукам на дърво/. Не пиеше и капка до 3ти месец, но поне пропи чая на Хип за колики. Ама като настанаха жегите лятото пропи доста, та досега...

Не го насилвай, явно не изпитва жажда... жаден няма да остане.

# 13
  • Мнения: 3 042
Предлагай й вода, но ако бебето иска-ще пие, ако не иска-няма. Не се тревожи.
Ако отказва вода, значи си набавя необходимите му течности от АМ.

 Peace

Моят син пропи вода чак на 8м и то защото времето беше много горещо /а и вече не беше само на мляко/. След това през есента пак започна да пие много малко вода, въпреки, че вече беше на твърда храна.

# 14
  • Мнения: 1 259
Не е проблем,че не пие вода.Моят син от самото начало пие много вода.

Общи условия

Активация на акаунт