ПОдстригвате ли си космите в носа?

  • 19 668
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Ми, днес ми беше голяма скука, и както се чудех кво да правя, реших че имам косми в носа(то само там не се бях обезкосмявала) и ги офъках малко Joy Хубаво, ама сега ужасно ми боцка Confused Как ми хрумна тая работа не знам. Вие правите ли си прически в носа? Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 22:15 от БейбИту

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Joy Падладял сте, то е ясно!!
Не съм си фризирала носното пространство, но ето - навеждаш ме на мисъл, че може би има нужда! Дали няма специалисти, които да обслужват тия деликатни места?  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 790
Не съм пробвала, ама ако кажеш, че е готино, ще пробвам.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама покрай носът ще трябва и в ушите да бръкнеш, Бейбе!! tooth

# 4
  • Мнения: 5 299
Не съм пробвала, ама ако кажеш, че е готино, ще пробвам.
Нали точно това казвам - БОдеееее #Crazy Сигурно има някакви тънкости Mr. Green
Joy Падладял сте, то е ясно!!
Не съм си фризирала носното пространство, но ето - навеждаш ме на мисъл, че може би има нужда! Дали няма специалисти, които да обслужват тия деликатни места?  Laughing
Питай във варненско може и да има. В нашто малко провинциалистко селце - едва ли ще има Joy
Ама покрай носът ще трябва и в ушите да бръкнеш, Бейбе!! tooth
хахахах недей, че колко ми е акъла... hahaha лелеее що ли го спомен. Няма как да си видя в ушите кво е що е. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 299
Трябва да питам за кола маска колко ще ми вземат Mr. Green

# 6
Ма ти си много луда hahaha Умрях от хил...офъквам само ако има някой да се подава издайнически навън...а темата можеш да я прекръстиш на "Не опитвайте това у дома "

# 7
  • Мнения: 5 299
УжасТ, а зимата тепърва предстои. какво ли ме чака до пролетта? hahaha

# 8
  • Мнения: 702
По въпроса има едни специални машинки с батерии за тази цел .А обезкосмяване на носа си правят от много одавна даже холивудските мацки.Тези машинки тук в Пловдив струват към 18  или 16 кинта бяха непомня точно.

# 9
  • Мнения: 5 790
Не съм пробвала, ама ако кажеш, че е готино, ще пробвам.


Може хем да боде, хем да е хубаво, бе...  Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мисля, че е по-приемливо да оскубеш носовият косъм с пинцета, отколкото да го офъкаш. Малко непристойно поведение за една стопанка на гордо щръкнал, черен, лъскав косъм, която за "отплата" за вярната му служба (в борбата с прахови частици и летящи мушици) е решила да го ликвидира безцеремонно... Но това си е твоят нос, с твоя косъм.
Скубал съм си 2 косъма. Явно завинаги са били убити, не ги виждам пак да са поникнали. ooooh!

# 11
По въпроса има едни специални машинки с батерии за тази цел .А обезкосмяване на носа си правят от много одавна даже холивудските мацки.Тези машинки тук в Пловдив струват към 18  или 16 кинта бяха непомня точно.
Ама скубят ли какво правят?Да не е епилатор за нос 4е такова 4удо не бих си приложила нивгаш...аз с пинсета като съм отскубвала някой косъм и ми текват поне 3 реда сълзи пък с носен епилатор си представям какво ще е ooooh!

# 12
  • Мнения: 5 299
Не е бе Алекс, само си боде Mr. Green
По въпроса има едни специални машинки с батерии за тази цел .А обезкосмяване на носа си правят от много одавна даже холивудските мацки.Тези машинки тук в Пловдив струват към 18  или 16 кинта бяха непомня точно.
Това звучи интересно, не бях чувала. Те хората са го измислили, сигурна съм че в Холивуд си имат такива. Mr. Green Като тръгна и аз натам, ще си закупя 1 брой. За сега само ще чакам да порастнат, дано само не станат много дълги. hahaha

Небесна, тва с пинсетата сигурно ужасно боли Confused

# 13
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Хахахаха,много ме разсмяхте с тази тема.и аз като нямам работа се чудя къде да си намеря косми,по-едно време си отскубнах един от носа,ама много боли бе,та не съм повторила. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 317
 hahaha hahaha hahahaТам още не съм си скубала космите.

Общи условия

Активация на акаунт