Шоколад с вкус на бадемов ликьор... ммм

  • 3 715
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Извинявам се на всички мами, които се опитват да не мислят за шоколадовите изкушения  Praynig
Но, вчера пробвах новия "зимен" шоколад на Милка - Amaretto-Kakao и беше адски вкусен. Топи се в устата и оставя бадемов вкус...  ммм.
Целият го изядох  Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 577
Офф, пак ли да слизам до магазина.  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 235
Момичета мого обичам шоколад  , а съм дебелаааааа и безхарактернааааа (Ужас направо) ама ще го пробвам тоя новия звучи прекрасно .

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Имам някакъв спомен, че и миналата зима го имаше на пазара!  newsm78
А къде изчезнаха Линдт с коняк, уиски?

# 4
  • Мнения: 1 399
Karen, сигурно бъркаш  newsm78
Не може да съм пропуснала нов шоколад  Naughty  Laughing, пък такъв не си спомням да съм опитвала.
За Линдт - не съм обръщала внимание, ама едни бонбони с коняк и уиски как обичам - по една кутия наведнъж изяждам  Banghead. Дори не съм обърнала внимание какво производство са - черни, "малки"  Laughing кутии
И едни други с Бейлис обожавам, ммммм   261uu

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ооооооо, дааааааа............
Определено това ми е фаворитът за момента! Невероятен вкус!  newsm26 newsm26

# 6
  • Мнения: 53
Имам някакъв спомен, че и миналата зима го имаше на пазара!  newsm78
Мне, новичък си е - на опаковката си пише. Иначе и аз не пропускам новите шоколади  Mr. Green
Иначе сега си купих и другият нов - с вкус на яйчен мус или нещо такова. Ама още не съм го пробвала...

# 7
  • Мнения: 384
Айде стига бе,каквато съм шокохоличка...пак ме вкарвате в грях  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 220
Не харесвам много шоколади с алкохолен аромат, ама при такова описание как да устоя?!   Mr. Green В най-скоро време ще го пробвам. Определено следя за новостите в сладкарската индустрия, но напоследък нямам много време и съм пропуснала. Добре, че сте вие, че да наваксам  Mr. Green

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Извинявам се на всички мами, които се опитват да не мислят за шоколадовите изкушения  Praynig
Но, вчера пробвах новия "зимен" шоколад на Милка - Amaretto-Kakao и беше адски вкусен. Топи се в устата и оставя бадемов вкус...  ммм.
Целият го изядох  Embarassed
Мразя те...сега просто трябва да ида да си го купя!

# 10
  • Мнения: 53
Мразя те...сега просто трябва да ида да си го купя!
Заслужавам си го Embarassed
Първо го изядох, а после за да успокоя съвестта си подмамих и други да го направят  Twisted Evil

# 11
  • София
  • Мнения: 718
Току-що направих поръчка.  Mr. GreenДано го има  Praynig

# 12
  • Мнения: 5 577
 #Cussing out И аз съм жертва на тая тема. Нямаше го тоя, но една детска милка ей сега замина, и половин кисело мляко на баба 4.5%.

Мразя Милкиуей, мразя тоя форум, мразя тая тема и себе си мразя. Тежко ми е чак.  Sick

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Абе Вержи, ти си 40 кила, кви са тия проклятия?  Wink Яж наволя.

# 14
  • Мнения: 5 577
Абе Вержи, ти си 40 кила, кви са тия проклятия?  Wink Яж наволя.

Ама не ми се ядеше, авторката е виновна.

Общи условия

Активация на акаунт