Най-дългото ухажване

  • 2 813
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 167
Извинявам се, ако е имало такава тема...нека тогава моята да бъде изтрита  newsm78
Та, искам да ви питам.....
Колко е била най-дългата ви свалка? Имали ли сте търпението за такава? Разочаровани ли сте били след като сте постигнали целта си или пък в процеса на дългото ухажване неусетно са се зародили истински чувства?
Какво ви е довело до това дълго ухажване.....манталитет, стил или пък обекта на желанието ви поставя бариери? Ако има бариери, как ги преодолявате...чакате тарпеливо, прилагате разни тактики/хитрини или се отказвате? М?  newsm78
Споделете  Hug  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 493
 newsm78 въпросът ти е към тези коти са сваляли, така ли?

# 2
  • София
  • Мнения: 167
newsm78 въпросът ти е към тези коти са сваляли, така ли?
Не, въпроса ми е към всички  Simple Smile
Нали все пак преди да започне една връзка има момент на флирт, ухажване...и т.н. ако интереса е взаимен?

# 3
  • Мнения: 1 451
Мене са ми все дълги свалките, щото не ма аресват и трябва много да се доказвам  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 537
Мене са ми все дълги свалките, щото не ма аресват и трябва много да се доказвам  Mr. Green
Като гледам,доказал си се вече. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 451
Може се наложи на нова сметка, знае ли човек  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 537
Може се наложи на нова сметка, знае ли човек  newsm78
Аааа,такива неща няма да мислиш,да не те чуе дявола! Wink

# 7
  • Мнения: 1 416
Моите свалки си били винаги адски бързи...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 164
Най-дълго са ме сваляли 1г , след което връзката беше5-6г ooooh! , а имах и друга дълга свалка-2г., но при нея нямаше резултат, тамън се бях навила и човека взе че се отказа Rolling Eyes хмм...много нетърпелив излезе Mr. Green

# 9
  • Мнения: 10 758
Половината от мъжете с които съм била, аз съм сваляла и винаги са били бързи...свалките.Обратното също.Бързо се давам.Не ща да тормозя човека, като има мераци Mr. Green

# 10
  • Мнения: 998
Не ща да тормозя човека, като има мераци Mr. Green
Или по-скоро не удържаш дълго своите мераци. Кат мен Hug

# 11
  • Мнения: 2 211
Най- дълга свалка - 4месеца. Беше го страх от мен човека.

# 12
  • Мнения: 4 621
Свалките, които съм искала да се случат са все по бързата процедура, останалите, които са били безсмислени съм им спестявала дългите усилия и прекратявала в самото начало Hug

# 13
  • Мнения: 1 446
Най-дълго са ме сваляли 1г , след което връзката беше5-6г ooooh! , а имах и друга дълга свалка-2г., но при нея нямаше резултат, тамън се бях навила и човека взе че се отказа Rolling Eyes хмм...много нетърпелив излезе Mr. Green

Ти на колко си????

# 14
  • Мнения: 2 274
  Еееееее, Slavunder, жена не се пита на колко е години! Особено пък Лъвица  Wink!
  За протокола - мъжете които са означавали нещо в живота ми - аз съм ги сваляла! Едната свалка продължи дълго, ама наистина дълго / 4-5 години  ooooh! /, щото той ме смяташе за хлапе  Mr. Green! Е, накрая се поддаде, когато вече се бях отказала и нямаше и година след това като ми предложи брак  Joy!

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 13:28 от benighted

Общи условия

Активация на акаунт