Има ли мами с дечица в полудневна предучилищна - да се преброим!

  • 1 044
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 835
Здравейте, мами на шестгодишните малчугани!
Записах дъщеря си в полудневна предучилищна в ОУ. Ами вие? Как са децата, харесва ли им, добре ли се чувстват? Дъщеря ми е много доволна, при все че не е ходила на детска градина. Тя е общително дете и вече си има приятелчета от класа. Ходи на "училище" с огромно желание, дават им домашни - като се върне вкъщи няма търпение да си ги напише. Учителката им е много добра, измисля най-различни наградки, за да ги мотивира. С една дума - преливаме от положителни емоции. Как е при вас? Всъщност ще стане още по-интересно, ако споделят мнения и тези майки, чиито деца ходят в целодневна предучилищна! Темата е отворена за всички!!!

# 1
  • Мнения: 1 264
И моя син е в училище много му харесва и ходи с голямо желание  Simple Smile
Леко закъсахме с преразказа за понеделник  Embarassed нямаме идея каква е тая приказка за Мързеливият котарак  newsm78
Пуснах даже тема , но май никой незнае  Confused

# 2
  • Мнения: 1 835
Аз също не съм чувала за тази приказка - съжалявам, че не мога да помогна. Какво им дават за закуска? При нас някаква тестена закуска (кифла, сиренка, хамбургер и пр.) и чай, а в понеделник плод (обикновено банан). Всяко детенце отговаря за нещо - примерно дъщеря ми раздава закуските, друго детенце - тетрадките, трето нещо друго така им е много приятно и се чувстват "големи".

# 3
  • Мнения: 1 264
закуските им са сандвичи всеки ден различен + плодово мляко или сок в кутийка . При нас всяко дете си шкафче в което си държи учебниците и помагалата преди часа  госпожата им казва какво да си приготвят  Simple Smile имат по 4 часа освен в сряда тогава са 5  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 835
При нас също си имат шкафчета, в които си слагат пантофките, но учебниците им са подредени в стаята. Не знам по колко часа имат - сутрин я водя в 8,30 и я вземам след 11,30, т.е. 3 астрономически часа. При вас как е? А пишете ли домашни. Ние два - два пъти седмично. Домашното ни е по 1 страничка чертички, точки и други подобни. Дъщеря ми с голямо удоволствие си пише домашните, защото после госпожата им раздава някакви жетончета за поощрение и като се съберат 10, им подарява картички. Вече си имаме една Laughing. Жетончетата се подаряват не само за домашните, ами и когато участват активно в клас, когато помагат за раздаване на пособията им и разни такива. Ех, как им завиждам, защо не съм пак ученичка!!!

# 5
  • Мнения: 1 264
Водим ги в 8 без 10 и в 11.30 ги вземаме имат шкафчета за обувките , якетата и раниците и други с учебниците всичко е в стаята им . Часовете им са по 30 минути наричат ги ситуация  Simple Smile , междучастието - 15 мин и са преходи  Simple Smile Раздадоха ни програма кой ден какви часове имат  Simple Smile
След като свършат часовете си пишат кой каквото не е довършил докато ги вземем . В къщи се пишат само упражнения . Като ги вземаме госпожата говори с всяка майка , какво са правили , как се е справило детето , какво да се упражнява  Simple Smile
За упражниние Никола пише ченгелчета , лулички и други елементи това по писане , а по математика му давам да решава задачи . Не им раздават награди пишат им оценки има вече няколко 6  Laughing
 Снимката на аватара ми е от класната им стая  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 835
Училищната стая ви е много уютна. От кое училище е снимката?

# 7
  • Мнения: 1 264
у-ще Климент Охридски , стаята е много хубава с килим , пано на стената , масите са наредени в полукръг  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт