Цените на техниката селд 01.01.2007?

  • 930
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Искаме да си купим нов компютър, мо за сега го отложихме за след нова година, че излезнаха някои други непредвидени разходи.

Сега обаче, вече стана ясно че ще ни приемат в ЕС, а всички очакваме и някакво увеличение на стоките от ежедневието ни. Дали ще се вдигнат цените на техниката? Че освен компютър имам нужда и от фурна и още бая неща Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Не мисля,че има на къде повече да се вдигат. Цените на техниката и сега са си повече от европейски.Ако обаче имаш възможност да пазаруваш на кредит и то по-дългосрочен действай.В същото време се надявам да навлязат някой наистина европейски марки или поне изделия произведени за сегашната западна Европа защото ми писна от китайски ментета и тайванса стока 6-то качество.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......

# 3
  • Мнения: 2 211
Не мисля,че има на къде повече да се вдигат. Цените на техниката и сега са си повече от европейски.Ако обаче имаш възможност да пазаруваш на кредит и то по-дългосрочен действай.В същото време се надявам да навлязат някой наистина европейски марки или поне изделия произведени за сегашната западна Европа защото ми писна от китайски ментета и тайванса стока 6-то качество.
newsm10

# 4
  • Мнения: 221
и аз мисля, че ще станат цените не двойни ми петорни... а заплатите ще останат същите  Imp

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
И аз така мисля.Ох,дано не е така. Praynig

# 6
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз мисля,че ще се вдигнат.Побързайте.Ние оня ден си купихме хладилник,а май ще ходим и за климатик Peace

# 7
  • Мнения: 1 313
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......

  Аз не виждам логика в това - еврото няма да се въвежда от 01.01.2007. До колкото знам се очакваше увеличение на цените с около 5%, но беше нещо свързано с унищожаването на уреди, които спират да се ползват. Трябваше да се въведе лятото, но го отлагаха нещо и не знам каква е ситуацията сега.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......

  Аз не виждам логика в това - еврото няма да се въвежда от 01.01.2007. До колкото знам се очакваше увеличение на цените с около 5%, но беше нещо свързано с унищожаването на уреди, които спират да се ползват. Трябваше да се въведе лятото, но го отлагаха нещо и не знам каква е ситуацията сега.

Въведоха я вече екотаксата от 1 септември, но останах с впечатление, че всяка година процентът ще нараства, дано да не съм разбрала добре Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
И на мен ми се струва,че точно това ще се случи.Поне с цените на колите така направиха в много държави.Просто смениха валутата,а цифрата си остана Tired

# 10
  • Мнения: 3 164
А знаете ли дали ще се повлияят уредите, които са на изплащане и са "заварено" положение??

# 11
  • Мнения: 4 406
....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
точно така стана с цените на самолетните билети преди 3 години, нищо чудно и с останалите цени да стане

# 12
  • Варна
  • Мнения: 7 690
А знаете ли дали ще се повлияят уредите, които са на изплащане и са "заварено" положение??
Точно това се опитвах да кажа и аз: Дори да се вдигнат цените на стоките-стока взета на изплащане дефакто вече е купена от търговеца и връщаш парите на съответната банка спонсорирала те за покупката а не на търговеца. Никой не може да те накара да плащаш повече. За това сега е моментът да се вземат кредити под каквато и да била форма и освен това всички спестявания в евро или още по-добре британски лири! Laughing

# 13
  • Мнения: 1 416
Цените ще се увеличат със сигурност след Нова година. Ще се начислява нова такса за рециклиране, специално при черната и бяла техника...  Peace

# 14
  • Мнения: 7 640
Цените ще се увеличат със сигурност след Нова година. Ще се начислява нова такса за рециклиране, специално при черната и бяла техника...  Peace

тази такса не е ли от сега в сила

Общи условия

Активация на акаунт