торти Лагуна

  • 11 058
  • 19
  •   1
Отговори

Анкета

Какво мислите за детските торти на Лагуна

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

Здравейте
Горещо ви препоръчвам тези торти ,ако на някой скоро му се налага . Там имат детски торти с фигури и картинки,който са от най нашумелите детски филмчета.Аз скоро си взех от тях и беше изключително вкусна , пък и на вид беше страхотна.Като цена хич не е скъпа
по 1.60лв на парче.Мойта торта беше под формата на пица и отгоре имаше костенурките нинджа.Мойте направо пощуряха като я видяха ,още си пазим нинджите.  chef
Чао за сега ,че имам работа

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Знам ги тези торти - ние взехме за кръщенето на Малкия - много сме доволни Hug Peace smile3521. Беше обикновена - имам предвид без детски украси.

Колко ти струваше детската торта ?

# 2
 :whistle:Beshe 10par4eta ,26 lw no 4estno kazano stigna za 14 4oveka ,beshe mnogo golyama

# 3
  • Мнения: 1 052
А от къде да я купя и имат ли сайт?

# 4
  • Мнения: 998
Аз съм яла от тяхната еклерова торта. Какво ли не бих дала сега за едно парче Crazy

# 5
Това е снимка на тортата.Малко ми беше трудно да я кача за да я видиш.Прочетох всичко как да го направя и се оправих.
 newsm78

# 6
Чакай ,че снимката стана много малка,ше я пратя пак

# 7
 :2gunfire:Zdrasti ima li nyakoj na linia

# 8
  • Мнения: 4 371
Има много хора на линия, но това не е чат Wink
Иначе и аз съм доволна от тортите на Лагуна, на малкия за рождения ден беше от там, но е скъпа. 1.60 е парчето, но за да е в някакъв вид се доплаща. Не помня колко точно. Цялата торта ми излезе 40 лв. Това ме подразни. Иначе всичко беше супер.

# 9
  • Мнения: 465
Така е страшно са хубави тортите, но наистина са скъпи Peace

# 10
  • Мнения: 22 867
Sigurno vsi4ki majki sa si legnali sled San4o samo 9.20 e ne se izlagajte

Ето, виж ТУК! Успешно чатене! Grinning

# 11
  • Мнения: 1 353
Много са добри

# 12
  • Мнения: 4 546
за пръв път ги чувам.  newsm78

# 13
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Абе, ангелче, да нямаш дялово участие там Wink
Много красиви изглеждат тортите, които показвате, ама и цената им си я бива. Дано и на вкус да ги докарват, че обикновено под детската украса пробутват сметана и тук-таме банан   #2gunfire

# 14
  • Мнения: 4 371
Aaaa, Аномалия, нищо не пробутват. Всеки сам си избира коя от всичките видове торти на Лагуна да е като пълнеж.
А за дяловото участитие - и аз се замислих Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт