Най-дългото ухажване...

  • 703
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 163
Извинявам се, ако е имало такава тема...нека тогава моята да бъде изтрита 
Та, искам да ви питам.....
Колко е била най-дългата ви свалка? Имали ли сте търпението за такава? Разочаровани ли сте били след като сте постигнали целта си или пък в процеса на дългото ухажване неусетно са се зародили истински чувства?
Какво ви е довело до това дълго ухажване.....манталитет, стил или пък обекта на желанието ви поставя бариери? Ако има бариери, как ги преодолявате...чакате тарпеливо, прилагате разни тактики/хитрини или се отказвате? М?   newsm78
Споделете     Hug Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 577
Най-дългото ми ухажване продължава и до днес.  Crazy
Просто е нетърпимо досадно вече, изнервящо и неадекватно.  Tired
Обекта е или много заспал, или много нафукан. Мразя такива типове, но не мога да се откъсна от тях.

Не мога заради това да отговоря на някои от въпросите.

# 2
  • Мнения: 27 524
Най-дългото ми ухажване продължава и до днес.  Crazy
Просто е нетърпимо досадно вече, изнервящо и неадекватно.  Tired
Обекта е или много заспал, или много нафукан. Мразя такива типове, но не мога да се откъсна от тях.

 Абе ти мъж нямаш ли си, мари?   Sunglasses

# 3
  • Мнения: 3 447
Най-дългото ми ухажване продължава и до днес.  Crazy
Просто е нетърпимо досадно вече, изнервящо и неадекватно.  Tired
Обекта е или много заспал, или много нафукан. Мразя такива типове, но не мога да се откъсна от тях.

 Абе ти мъж нямаш ли си, мари?   Sunglasses
Ми тя може би за него говори, бре Sunglasses

# 4
  • Мнения: 235
Аз си падам по- лесничка .Сигурно 2-3 седмици ми е била най дългата.Нямам нерви за повече чакане

# 5
  • Мнения: 27 524
Ми детето от кого е  Laughing

# 6
  • Мнения: 920
Не разбрах от мен към обекта или обратно. Щото аз хич нямам търпение - от главата за ...в леглото. Ако не ще,....  

# 7
  • София
  • Мнения: 163
Не разбрах от мен към обекта или обратно. Щото аз хич нямам търпение - от главата за ...в леглото. Ако не ще,....  
Не, въпроса ми е в случей на взаимен интерес.
Нали все пак преди да започне една връзка има момент на флирт, ухажване...и т.н.
 

# 8
  • Мнения: 920
Ааа, ясно, колко време се правиш на ущипана госпоица. Не съм от тях, как Сийке.

# 9
  • Мнения: 5 577
Aaaa, не така. Аз говоря за приятелско ухажване, с цел споделяне, излизанки, бирички ... изобщо не говоря за секс.  Laughing
Пак ли не съм по темата?  ooooh!

Аз щото бързам, и къде чета, къде не.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт