моля препоръчайте ми детски алерголог

  • 1 823
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
мили мами, моля препоръчайте ми детски алерголог.бебока ми има уртикария,алерголожката д-р Бъчварова от детско здраве предписа фенистил ,но подобрение няма вече месец и нещо.според нея причина за алергията е или ваксината пентаксим или нещо което аз съм изяла защото се кърмим.
похвалиха ми д-р Мустаков-имате ли впечатления от него
мерси предварително Hug

# 1
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Тъкмо щях да пиша, че сме били при Бъчварова от МЦ Детско здраве. Нейното мнение съвпадна с това на педиатърката ни пролетта. За съжаление други не познавам.

# 2
  • Мнения: 295
Фенистила е за чувствителна кожа и не помага. Знам го от опит, т.к. и двете ми деца са алергични. Ако говорим за конвеционална медицина ЕЛОКОМ е с най-добри резултати (но с кортекостероиди). Сиропчетата Кларитин и Зиртек също. Бяхме при Мустаков, но нямам добрии впечатления. Прекалено зает, а и няма да ти каже нищо по-различно от другите алерголози. Все щети изписват споменатите по-горе лекарства. Истината е че трябва да намериш онова което влияе добре от всички тях на метода на пробата и грешката. Ние стигнахме и до хомеопатия, но и там е с променлив успех. Синът ми се повлия мигновенно, но дъщерята 5 месеца сменяхме капки и нищо.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 7 765
И ние бяхме при Мустаков.Откри му мн. алергии и ни изписа два чувала лекарства но според мен нямаха ефект #Crazy.А ми казаха че е най-добрия newsm78.Късмет  bouquet

# 4
  • Мнения: 176
Препоръчвам ти горещо Д-р Мирчев: 0888/929222. Кабинетът му се намира в кв. Хаджи Димитър. Работи със здравна каса и по-важното е, че има и специалност педиатрия. Помогнал е на много мои близки, искрено се надявам и на Вас да помогне  Hug
Стиксакм палци и ако имаш време пиши дали сте доволни от него /в случай, че решите да го посетите разбира се защото изборът си остава Ваш/

# 5
  • Мнения: 1 555
Ние сме адски доволни от д-р Мустаков ама адски !!! Нито препоръ4ва кортикостероиди като другите, нито ни пълни с лекарства  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
При никой друг не бих си завела детето, а и на колкото майки съм го препоръ4ала на вси4ки им е помогнал. Здравето на децата ни е наи-важно !!! Препоръ4вам го напълно отговорно ! Успех

# 6
  • Мнения: 548
И аз водих сина си при Мустаков - изписа му една торба мазила с  кортикостероиди (диагнозата беше атопичен дерматит), които аз още на място му казах, че няма да купя и мажа. На което той каза: Ми, добре, може и така. В нашия случай по-права се оказа педиатърката, която каза, че постепенно Косьо ще израсне проблема. Другото неудобно на частния кабинет на Мустаков е, че никога не те приемат в точно уречения час, а "чакалнята" е тесен коридор с много чакащи. Друго, което не ми направи добро впечатление - толкова прехвален и мастит лекар, а от частния му кабинет лъха такъв архаизъм и хаос, че започваш да се чудиш дали си попаднал на правилното място. Почти със сигурност ще те прати на кръвен тест (най-евтиния е около 100 лв), който при сина ми показа алергии към риба, яйца, краве мляко, пелин и т.н. - все продукти, които той не беше кусвал дотогава. Ами, това е, в общи линии. Аз лично трети път не бих отишла при него, но пък има и доволни. Всеки сам си преценява и избира. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт