Tally Weijl

  • 9 983
  • 36
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
От известно време си имаме такъв магазин в Бургас , та въпроса ми е харесвате ли дрехите с тази марка, добро ли е качеството спрямо цените, разбира се? Моето първо впечатление, че за тези цени нещата са си супер. В Бургас яко надуват цени, а за марковите неща е под въпрос доколко са такива. newsm78

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз имам дънки и яке на тази марка от около година и   съм доволна.Не са мръднали.

# 2
  • Мнения: 4 202
На вид са хубави, но за цените не знам дали си заслужава, доста са надути  Confused

# 3
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Купих си потник за 13 лв, блузки за 25. Наистина не ги намирам ценита за надути.

# 4
  • Мнения: 5 317
Дънките ми струваха 99,90 лева,а якето около 70 лева.

# 5
  • Мнения: 4 202
Купих си потник за 13 лв, блузки за 25. Наистина не ги намирам ценита за надути.

Е и аз съм купувала колан за 9 лв. от там, но като цяло нещата им са по-скъпи отколкото в Манго например.

# 6
  • Мнения: 5 647
Доста надутички цени. За качество, не знам да ти кажа, но едва ли ще е нещо супер.

# 7
  • Мнения: 1 813
  newsm78
Мда и на мен ми се виждат надути,а като качество   Naughty
Особено привлекателно беше един симпатичен потник със синджири по него,всъшност те го правеха интересен май,с изключение че те бяха 19лв,а потника 54  #Crazy
Луди ли са  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 3 576
Купих си потник за 13 лв, блузки за 25. Наистина не ги намирам ценита за надути.
Сигурно си хванала разпродажба, защото лятото потничетата бяха по 50-60лв мин.
Виждат ми се малко надути цените и не си пазарувам оттам, иначе има хубави неща.
Освен това много рядко правят намаления.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 044
На мен ми харесват,но като заредат стока,после само боклуци висят цял сезон.За качеството съм доволна,имам доста дрехи от там и не са мръднали,не че съм ги носила много,де ама,общо взето за тия пари стават Flutter

# 10
  • Мнения: 4 202
Сигурно си хванала разпродажба, защото лятото потничетата бяха по 50-60лв мин.
Виждат ми се малко надути цените и не си пазарувам оттам, иначе има хубави неща.
Освен това много рядко правят намаления.

Да, и аз съм забелязала, че са много зле от към намаления, живея близо до един от техните магазини и ги "дебна"  Mr. Green
Ама така и не съм попаднала на нещо изгодно, освен гореспоменатия колан за 9 лв., който не беше кой знае какво  Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Имам доста неща от там, много ми харесват дрехите там и с удоволствие винаги минавам през магазина. Все си намирам по нещо. Качеството е добро!

# 12
  • Мнения: 743
За първи път ги видях като бях в Австрия зимата на 2004г. Купих си една блузка и 2 роклички от там. Доволна съм, но за стандарта там цените направо си бяха супер ниски. От магазина тук не съм си купувала нищо, защото не мога да си харесам. Но пак ще ходя да видим дали ще изкочи нещо. .

# 13
  • Мнения: 1 063
Любимият ми магазин (даже в такава подфорумска тема съм го посочила). Пазарувам от там основно от 2 години. Нещата са качествени, но не всичко ми допада. Например обичам прави панталони, а там не съм откривала такива. Летните намаленията са на нормални цени.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Къде е тоя магазин? Всъщност мисля си за един  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт