фирма за мебели/майстор дърводелец в Бургас???

  • 10 303
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Искам да поръчам гардероб, легло и др. стандартни мебели за спалня. Имате ле идеи къде в Бургас може да стане това на прилични цени?. Стаята е малка, а и имам спициални изисквания към леглото, така че може би ще е по-добре да поръчам изработката на майстор, който да направи всичко на място.
Някяви идеи да ми дадете?
 Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 472
Здравей! Писах ти на лични номера на един дърводелец, работи и с ламинати и с масив.

# 2
  • Мнения: 649
Благодаря, ще се свържа с него  Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мога да ти препоръчам Карабулев - направиха ни проект за стаята / безплатно/ и мебелите по поръчка - излезе по-евтино отколкото от магазина. Аз имах специални изисквания към масичката за телевизора - направиха я точно както я исках. като дойде време за хола - пак там ще сме. Peace

# 4
  • Мнения: 1 564
Мога да ти препоръчам Карабулев
--------------------------------------------------------------------------------------------
Къде се намира?

# 5
  • Мнения: 1 030
Мога да ти препоръчам Карабулев
--------------------------------------------------------------------------------------------
Къде се намира?
Не е ли на "Републиканска"?

# 6
  • Мнения: 3 251
От една близка, на която й изработиха мебелите за кухнята и за хола си записах номерата на фирма"Ванерджи"- много добра изработка и им излезе и по-тънко като цена от магазина. Идват на място правят проект и ти ги монтират пак у дома. Предлагат ти техните мостри, ако не харесаш, избираш си някой цвят от склад и само им казваш номера и вида на материала.
0888690805
и
0885450619

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 09:04 от Нина

# 7
  • Мнения: 695
Ние си поръчахме мебелите при един майстор.Казва се Стойчо.А офиса на фирмата и цеха се намира зад Мастер Хаус.Много сме доволни.Дойдоха на място вземаха размерите,после в офиса обсъдихме какво точно искаме и от какъв материал и направиха всичко страхотно. Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Не мога да ти прпоръчам никой,но само да те предупредя ако попаднеш случайно на Сияна Мебел -  в никакъв случай тия  censored ,мен още ме държи  като се сетя за тях  #Sniper,а почти 2 г.минаха от тогава

# 9
  • Мнения: 249
Мъжа ми работи във фирма за производство на мебели.Фирмата се казва ЕТ"Лида" и правят мебели предимно по поръчка и размери на клиента. http://www.lida.bg/

# 10
Здравейте, бургаски мами! Simple Smile
Прочетох внимателно препоръките ви, тъй като и аз смятам да правя ремонт - кухнята и хола частично, докъдето стигнат паричките, и то сама.  Затова ви питам да споделите приблизителни разходи, знам, че зависи от много неща - размери, материал и т.н. Но ще разполагам с много ограничени средства и искам да ги използвам най-ефективно. Всякакво споделяне ще ми е от полза.
Благодаря ви предварително! smile3525

# 11
  • Мнения: 4 546
galence, какво точно смяташ да правиш -шпаколовка,  боядисване, тапети, под-какъв?, мебели - какво точно?
аз мога да кажа за боята - разход на боя за стая 5,00/3,50 - една кофичка готова цветна боя от 8лв.

# 12
Смятам да правя следното - теракот на около 12 кв.м в кухнята, шкафчета, горен и долен ред на половината кухня, т.е. 2 на 3 метра ъгъл приблизително, дограма на малкия прозорец, той е 1 на 1.50 м, ако останат парички и други неща, например вратички на вградения гардероб, масичка за телевизора, но кухнята е на първо място, че е много мизерна.  Колко ли лева ще ми трябват newsm78.
Благодаря ви! Simple Smile

# 13
И дали ще може една фирма да ми направи всичко - и теракота, и шкафчетата, и монтажа, или отделно да търся майстор за теракота. Ако е така, моля препоръчайте ми някой съвестен и способен, ще трябва и да се изкъртят старите плочки, напукани са, неравни и счупени...не ми се мисли какво ме чака, но трябва да се направи.

# 14
  • Мнения: 4 546
galence , свестни плочки /според моя вкус/ може да намериш и за 12-13лв/кв.м. има и по скъпи, разбира се  Laughing за труд за плочките на нас ни взеха по 10лв/кв.м., но не бих те препоръчала тези майстори  Close  иначе мисля, че за труд взимат 10-13лв/кв.м. по принцип.  

Общи условия

Активация на акаунт