някой ползва ли такова

  • 572
  • 7
  •   1
Отговори
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
столче за кола
http://www.pakostnik.com/pics/7162635913.jpg
 интересува ,ме дали е удобно за детето и дали има полулегнало положение, искаше ми се да вземем 9-36кг., но не видях такива със собствени колани, а ми се струва че на 6 месечно бебоче няма да му е комфортно с коланите на колата.

# 1
  • Мнения: 5 255
....искаше ми се да вземем 9-36кг., но не видях такива със собствени колани

Най-добре с детето ходете на място и го слагайте във всеки един стол - така се преценява най-добре  Wink
Има с 5 точков колан на Кам или Неонато - 9-36 кг.

след време се маха горната част и остава долната, която има колан


Успех в избора   bouquet

# 2
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря, но някак си не ми се иска да давам повече от 150 лев. за столче за кола, а тези маи са по-скъпи.

# 3
  • Мнения: 3 216
ами една сьфорумка ползва такова/или почти сьщото Embarassed. Ще й пратя линк да се включи с компетентно мнение по вьпроса.

# 4
  • Мнения: 5 255
....а тези маи са по-скъпи....
Да, по-скъпи са - конкретно това което съм постнала е 240 лв.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз съм съфорумката със същото столче  Simple Smile Имаме го от скоро и сме много доволни но определено не става за дете на 6 месеца. Колкото за полегналото положение, и този стол има 5 степени, но положение в което бебето да е съвсем легнало няма. По-скоро цялата седалка се предвижва така че гръбчето да е легнало, но пък тогава краката леко се издигат и малко бебе поне според мен би се "скупчило".
 Най-добре е наистина, както вече са те посъветвали да пробвате бебчето в стола преди да го купите.
Ако те интересува нещо можеш да ми пишеш на ЛС.
Успех!

# 6
  • Мнения: 8 505
Ето ти един приемлив вариант:

Ето и описанието:
- Подходящ за деца от 9 мес. до 4 год.
- Поддържаща главичката възглавница
- Три степени за регулиране на безопасния колан според големината на детето
- Три положения на гръбчето, включително и пълно легнало положение
94 лв в Пакостник
Малко корекции и допълнения от мен (дъщеря ми е с такова):
-3 положения на облегалката,но няма пълно легнало
-5-точково закопчаване

# 7
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
благодаря, за съвета, наистина най-добре ще е проба в магазина, но ще изчакам да захладнее повече за да облека на Соня дебели дрехи и да проверим как ще се чувства в стола.

Общи условия

Активация на акаунт