Парадира ли Венета Райкова с халката си?

  • 3 462
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Следя предаването " Горещо" от няколко месеца почти редовно. Откакто Венета Райкова сложи венчалната халка, не спря във всеки брой, почти във всяко интервю, което се опитва да вземе, да я показва, да говори за семейното си положение, да говори за това, колко е важно да ти купят халка и куп такива чудеса. Та започнах да се чудя тя парадира ли с халката си или пък със семейното си полижение или пък с това кой точно й е подарил толкоз скъпо бижу,  или пък с нещо друго. А може  да не го прави и аз да се дразня излишно на тези моменти от предаването.
Кажете сега, на мен ли само ми прави такова впечатление постоянното натякване за това, че тя има толова прекрасна халка...?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Я малко повече чувство за хумор!  Peace

# 2
  • Мнения: 3 447
На мен също отдавна ми прави впечатление, че парадира... за халката специално не знам, но с това, че е омъжена. С повод и без повод го споменава. И според мен става дума не за това, че е омъжена за богат мъж, а за това, че изобщо е омъжена. Някакъв синдром на бивша стара мома, знам ли... сякаш сама не може да си повярва, че й се е случило Tired

# 3
  • Мнения: 1 150
Радва се жената, какво толкова?
Голямото важно. Може би, както казва Дона още не й се вярва.

# 4
  • Мнения: 2 211
По- скоро е синдромът на старата мома.

# 5
  • Мнения: 7 474
По- скоро е синдромът на старата мома.

 Thinking И аз така мисля  Thinking Явно преди това са я бъзикали, че е изпуснала влака и никой не я иска и сега компенсира  newsm78

# 6
  • Мнения: 750
Хм, че тя не е стара. То хубаво, да се радва на живота, ама вече неприятно взе да ми става да радва и драгите зрители с него. Всеки път. Интервютата й се " сбозват" по тоя начин.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъ, Венета! Колко такива ги има!
Срещам съученичка аз веднъж, питам я как е, при което тя, с победоносен жест, ми навира пръстен под носа и триумфално заявява "Омъжих се"! Ах!  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Мда, и на мен ми е направило впечатление, че постоянно говори за брака си  Thinking С халката си не съм забелязала да парадира. Явно наистина е синдромът на старата мома. Или пък още не й се вярва, че се е намерило кой да я вземе. Май много бързо стана работата с Тишо.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
  Какво уникално житейско постижение!  Mr. Green

Ми уникално си е. Аз на 31 станах и ни веднъж  съм се женила още, искам и аз сватбаааааааааааааааааа  Cry

Рядко я гледам таз г-Джа, но определено се радва, че е омъжена.

# 10
  • Popovo
  • Мнения: 571
И мен ме дразни понякога, че все го вмъква с повод и без повод, ама ще се нарадва и ще спре .

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен това да съм омъжена, госпожа и пр беше нещо ново и се налагаше да си го повтарям, че да не забравя.  Laughing Все си мислех, че ще забравя, че съм омъжена и ще нагазя лука, например, не, че съм се юрнала, ама така. Глупави неща, но факт.
За халката ще споделя, че си мислех, че мъжът ми се фука, а после осъзнах, че не съм свикнала да виждам мъж с пръстени и особено него и ми се набиваше в очи. С времето като се поочука халката, загуби от блясъка си, аз ли свикнах, но не ми прави впечатление. Някой търси под вола теле.

# 12
  • Мнения: 6 167
може да си я харесва.
може да се притеснява пред камерата и да държи халката, като патерица, за да не припадне от притеснение.
може да има екзема точно в тази област и да проветрява мястоо...
но най-вероятно иска да скандализира дамите, които нямат халки и те да се възмущават публично (и лошата реклама е реклама) да я обсъждат колко е проста.

тя за кой се е оженила, за онзи човек от БигБрадър ли?

# 13
  • Мнения: 1 320
Женицата наистина ни навира непрекънато в очите новото си семейно положение - и когато трябва, и когато не трябва. Така както преди беше опищяла орталъка, че няма гадже. Във всяко предаване, във всяко интервю все това се тръбеше. Сега смени само репликите Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 167
По- скоро е синдромът на старата мома.

какъв е този синдром  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт