Кожата след раждане

  • 1 387
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да ви попитам за някакви рецепти за премахване на появилите ми се пъпки по време на бременността. Още не мога да ги отстраня. В интернет намерих ето това:
http://svila.jsc.googlepages.com/home,
някои знае ли дали би ми помогнало?
благодаря ви предварително

# 1
Ефектът е невероятен. Откога пак търся и не мога да намеря естествена коприна. Китайките всяка сутрин си мият лицето с такава кърпа и са невероятно чисти

# 2
за коприната е така но много моля ми кажете с какво наистина ефикасно да си мажа корема още от рано

# 3
  • Мнения: 91
Аз ходих на МЕДИЦИНСКА козметика.Обади се ,ако искаш,  запиши си час на 0886 916517

# 4
  • Мнения: 167
Vili mnogo me zaintriguva s tazi estestvena koprina otkude moga da q namerq  bouquet

# 5
# 6
аз доколкото разбрах от това, което прочетох в страницата на свила и тази на списанието розали - може да се получи с куриер, цената е 3 лв. но има и координати за връзка. аз лично вече си поръчах. обадих се на 0889442463 Симона Китова и после написах имейл с адреса си.

# 7
Аз вече си купих и я използвах. ами какво да ви кажа ..... до сегане съм срещала по-добро натурално средство!!! няма нищо общо с луфата и разни други стържещи и драскащи кожата пособия!!!

# 8
  • Мнения: 712
Не съм забелязала да ми се е променила особено кожата, освен че стана по-суха, а на лицето - по-мазна. Мажа се с бебешко олио.
Информацията за ръкавицата ме заинтригува и ще я опитам.

# 9
# 10
  • Русе
  • Мнения: 785
Тука що ми намирисва на рекламна акция? Нещо, само гости и новаци си общуват... newsm78
А телефони и координати, май не е много редно да се публикуват така - има си ЛС и други начини.
Иначе, съм много ЗА натуралната козметика. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тука що ми намирисва на рекламна акция? Нещо, само гости и новаци си общуват... newsm78

И аз така мисля. Рекламата по този начин е забранена!

# 12
И как всички да са "стари мами" като все някога ти е за първи път!!! Simple Smile))
малко странно звучи

Тука що ми намирисва на рекламна акция? Нещо, само гости и новаци си общуват... newsm78

И аз така мисля. Рекламата по този начин е забранена!

Вие да не би да сте се родили заедно с бебенцата си? или всичко което видите и хоп - скачате в него без да се замислите?

# 13
  • Русе
  • Мнения: 785
Светлинката, хайде сега на краставичар - краставици...
Аз работя в областта на web и интернет рекламата, и точно тази темичка е като по учебник - твърде уникално изглежда в контекста на точно този форум да си общуват предимно гости и новаци. Това си е типична схема за зарибявка - регистрират се няколко фиктивни акаунта, водят си дискусийка, вмъквайки рекламните послания - и хоп, вземат че се намесят и реалните потребители - евентуални бъдещи клиенти... Лошо няма, но chockolina е права, че е забранено и некоректно.
Извинявам се ако греша, може да е от професионалното изкривяване. Peace
Последнта забележка няма да я коментирам, и обърни внимание, че изобщо не съм "стара мама", нямам нищо против новаците, просто не мога да не отбележа очебиен факт за сферата, в която работя.  Wink

# 14
  • Мнения: 275
Светлинката, хайде сега на краставичар - краставици...
Аз работя в областта на web и интернет рекламата, и точно тази темичка е като по учебник - твърде уникално изглежда в контекста на точно този форум да си общуват предимно гости и новаци. Това си е типична схема за зарибявка - регистрират се няколко фиктивни акаунта, водят си дискусийка, вмъквайки рекламните послания - и хоп, вземат че се намесят и реалните потребители - евентуални бъдещи клиенти... Лошо няма, но chockolina е права, че е забранено и некоректно.
Извинявам се ако греша, може да е от професионалното изкривяване. Peace
Последнта забележка няма да я коментирам, и обърни внимание, че изобщо не съм "стара мама", нямам нищо против новаците, просто не мога да не отбележа очебиен факт за сферата, в която работя.  Wink


 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт