Пак за „Атака”, но този път в Европарламента

  • 1 642
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Гледахте ли за издънката или по-скоро за наглостта (или не знам и аз как точно да го определя) на Димитър Соянов. Много меко казано съм възмутена.

Много ми е интересно как се избират евронаблюдателите и как тази „издънка” е попаднала сред тях.

Боже пак се прочухме и пак не за добро, а тъкмо ни похвалиха .....

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Гледах...Направо не мога да повярвам, пубертетска работа, дали верно той ги е писал тези глупости?
Преди много го харесвах, абстрахирайки се от партийната му принадлежност, ми изглеждаше мислещ и обещаващ млад човек, но явно съм се заблудила...

# 2
  • Мнения: 2 716
За този, който обидил циганката ли? Само анонса гледах. Има някаква квота, според която от всяка партия има хора в Хага. Та по тая линия е попаднал. Т.е. ние сме си го пратили, ние ще си берем срама. Но май не е евродепутат, а евронаблюдател. И може да се е ядосал, че жената се изказва, а не той.
Снощи Сидеров попита в предизборното студио по канал 1:"какъв е проблема аз да говоря през цялото време?"  #Crazy

# 3
  • Мнения: 4 324
Чета и чета мятериали по въпроса, но не разбирам защо е направил това изказване (или по - скоро защо е пуснал този мейл).

Номинирали евродепутатка от ромски произход, в някаква там област за някаква награда. Добре де, кое го е подтикнало да говори така за женицата? И какво общо има красотата на българските циганки с евродепутатката и нейната номинация?

Сега пък Сидеров дава награда, на човека който открие расизъм в Думите на Стоянов.

# 4
  • Мнения: 2 716
Кажете на кратко какво е станало. Какви ги е надрънкал? Или дайте линк.

# 5
  • Мнения: 413
От това, което чух сутринта, стигнах до извода, че този младеж бледен е решил да демонстрира дебелашкото си "чувство за хумор", но...О, каква изненада! Останалите не били простаци като него! И ей така, от шеги и закачки, се получи доста сериозен гаф  #2gunfire
А както можеше да се очаква, Волен Сидеров отново се държа от нагло по-нагло по Бтв с разните му там награди  #Cussing out
Това, което не спира да ме учудва е, че това недоразумение на природата все още е  втори по рейтинг за президентските избори....

мама_знае: http://www.focus-news.net/?id=s1199 - тук е обяснено подробно

# 6
  • Мнения: 5 539
Уникална простотия е изръсил  Twisted Evil Ама то хлапе, 83 набор, сигурно си е мислил, че говори със съучениците си в междучасието. Само не разбирам защо трябва да е в Европарламента и съжалявам, че България отново се изложи по този начин Confused Е, ако може да е някакво утешение, и най-големите европейски политици като Берлускони например, че дори и папата, често правят гафове.
Само че това момченце трябва да го отзоват моментално, че да не надроби и други каши.
Между другото, вярно ли е, че Д. Стоянов е доведен син на Волен Сидеров?
 newsm78

# 7
  • Мнения: 4 324
С две думи, номинират една ромска евродепутатака за наякаква награда на европарламента. Нашенското си момче, по този случай (поне аз останах с това впечатление, не знам дали това е причината)  изпраща на евродепутатите мейл в който казва че нашенските си циганки били по-красиви от нея и за 5 000 евро можеш да си купиш една която да си обичаш.

Ето и малко линкове:
http://dnes.dir.bg/2006/09/28/news724645.html
http://dnes.dir.bg/2006/09/29/news727531.html

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Между другото, вярно ли е, че Д. Стоянов е доведен син на Волен Сидеров?
 newsm78

Бря! Това не го знаех!

# 9
  • Мнения: 1 072
Може и да е 83-ти набор, но за да направи такова нещо или е ненормален или се дрогира или някой му е хакнал пощата. Ако не е едно от тези трите, този трябва да го махнат дори от списъка в Есграон.

# 10
  • Мнения: 4 324
Между другото, вярно ли е, че Д. Стоянов е доведен син на Волен Сидеров?
 newsm78

Абсолютно вярно.
Майка му била говорител на "Атака" и отказала да коментира случая!

# 11
  • Мнения: 1 072
Между другото, вярно ли е, че Д. Стоянов е доведен син на Волен Сидеров?
 newsm78

Бря! Това не го знаех!

Този е син на Кин Стоянов, внук на Радой Ралин. Майка му в момента е гадже на Болен Лидеров.

# 12
  • Мнения: 6 167
вчера, като четох тази ' новина' за този човек реших, че е или ненормален
или е платен да прави това, което прави.
вярвам на второто.
според мен някой му плаща, за да компрометира имиджа на страната ни.
само му вижте вида - готин , ще кажеш - ето я млада , умна българия,
новата генерация и тн.
обаче има нещо подозрително в поведението на тоя изрод.
както и във факта, че никой не го спира, отзовава и тн.
не помня каква беше историята, но той направи подобни изцепки още в началото, после беше хукнал да се бие и тн.
и никой не го дърпа назад? защо... ли?

# 13
  • Мнения: 4 324
Ето какво е казал Стоянов за евродепутатаката от Унгария.

В България има десетки стотици цигански момичета, които са много по-красиви от унгарката. В действителност, ако сте на точното място в точното време, вие дори можете да си купите една (12-13-годишна) за своя обична съпруга. Най-хубавите са много скъпи - над 5000 евро парчето, уау! Това е подсъдно и може да се накаже със затвор. Но повечето от т.нар. организации за защита на ромските права се интересуват само от тези антидискриминационни текстове, по които са дължими парични обезщетения. Поверявайте ми, виждал съм много цигански момичета, но всички на възрастта на Ярока са много по-мършави. Тя не споделя ли ужасните страдания, които ромите търпят из цяла Европа - беднотията, мизерните условия и безработицата? Добре, допускам, че когато си евродепутат, трябва да качиш някой и друг килограм.

# 14
  • Мнения: 2 716
Цветелин Кънчев: Проверяваме дали има възможност да заведем дело срещу Димитър Стоянов
В момента проверяваме дали има възможност да заведем дело срещу Димитър Стоянов. Това заяви пред Агенция “Фокус” Цветелин Кънчев, лидер на “Евророма”. Той бе потърсен за коментар по повод разпространения от Димитър Стоянов мейл във връзка с номинацията за връчване на приз в областта на правосъдието на унгарския евродепутат Ливия Ярока, в който той пише, че “на българските пазари могат да се намерят по-красиви циганки за по 5 хиляди евро”.
“Жалко е, че представител на най-силната националистическа партия в България прави такива изявления в Европарламента и то по най-глупавия и елементарен начин”, посочи още Кънчев.

Боже божееее!!!
Тепърва ще ставаме за посмешище. 
Този младеж ми е познат. Ако не се лъжа, често го канят в "Сблъсък" и там е атрактивен.

Общи условия

Активация на акаунт