В какво държите играчките

  • 2 925
  • 47
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нещо удобно, достъпно за децата и да побира повечко?

# 1
  • Мнения: 1 001
Нещо удобно, достъпно за децата и да побира повечко?
Такова животно няма  newsm78. За осем години не намерих ... Дано някой да го е "изобретил" и да сподели  Wink

Ние пробрахме с кашони (от компютри) наредени хоризонтално един върху друг, като етажерка ...

# 2
  • Мнения: 46 492
В сгъваеми кошове от магазините за левче:

# 3
  • Мнения: 4 358
Нашите кошове са същите - от магазин за 1 лев  Peace
Много са удобни!

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 336
Има едни пластмасови етажерки с по 3-4 чекмеджета, които са като кутии. Компактни са, събират доста неща и може да се разделят играчките на видове. Единствения им проблем е, че са малко грознички за детска стая, но могат да се облепят със самозалетващо фолио с детски мотиви.
Нашите са в пластмасови кошници - едната е от "Персил", а другата подобна, но по-голяма.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 13:22 от Nusha

# 5
  • Мнения: 948
И аз съм много доволна от сгъваемите кошове. Peace

# 6
  • Мнения: 1 001
... В сгъваеми кошове от магазините за левче ...
На Никола любимото му занимание е или да пробва да влезе в такъв кош, или да го замъкне в средата на хола и да го обърне наопаки  hahaha

# 7
  • Мнения: 46 492
... В сгъваеми кошове от магазините за левче ...
На Никола любимото му занимание е или да пробва да влезе в такъв кош, или да го замъкне в средата на хола и да го обърне наопаки  hahaha

Тя и София ги разнася, нанизва си ги на главата и ходи все едно е в клетка  Joy
Харесва ми това, че са безопасни, не може да се удари, нито да ги яде, защото кашоните ги дъвчеше  Sick

# 8
  • Мнения: 116
В големи кашони.А тези сгъваеми кошове от магазините за лев при нас не вършат работа,защото дребните ги късат за една седмица.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771

Харесва ми това, че са безопасни
Никол, миналата седмица телта, която всъщност е обвита в плат като дръжка на коша, някак си успя да пробие плата и да се покаже оголена навън доста голяма част от нея. (ама и аз как обясних ooooh!) А коша не е виждал голям тормоз. Другата седмица чакам един кош от Икеа + от тези висящите, та ще видим те колко ще издържат Mr. Green

# 10
  • Мнения: 46 492

Никол, миналата седмица телта, която всъщност е обвита в плат като дръжка на коша, някак си успя да пробие плата и да се покаже оголена навън доста голяма част от нея. (ама и аз как обясних ooooh!) А коша не е виждал голям тормоз. Другата седмица чакам един кош от Икеа + от тези висящите, та ще видим те колко ще издържат Mr. Green

Аз се успокоявам с това, че е мека и се огъва, но не е за пренебрегване. Нашите уж ги тормози доста, но не ги е късала.
А тези от Икеа на каква цена са? Аз ги гледах на една снимка и ми харесаха Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8 505
И аз в кош като на Никол.
Иначе съм си мислила и вариант в плетен кош-не от тези за пране,а нещо като по-малките панери (имаше една тема за такива),без капак,но по-голям размер.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 621
Нашите кошове са същите - от магазин за 1 лев  Peace
Много са удобни!

И нашите играчки са в същите кошове. Peace

# 13
  • Мнения: 397
И аз събирам играчките в такива кошове за левче,
а самите кошове съм ги сложила в сгъваемата кошара /която вече не ползваме/ подредена в единия ъгъл на стаята.

# 14
  • Мнения: 46 492
И аз в кош като на Никол.
Иначе съм си мислила и вариант в плетен кош-не от тези за пране,а нещо като по-малките панери (имаше една тема за такива),без капак,но по-голям размер.

Имам такива, но от всякъде дерат и са твърди, не са удобни за деца  Confused

Общи условия

Активация на акаунт