Каши за кърмачета на Фризо

  • 708
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Онзи ден в Кауфранд на бебешките рафтове видях каша за кърмачета на Фризо, имаше ги в няколко разновидности, като например с ориз и царевица, 4 плода, 5 екзотични плода и т.н. Стана ми любопитно и потърсих от кой месец може да се дават, но не пишеше или поне аз не видях. Знаете ли от кой месец се дават и някой ползвал ли ги е? Ние не сме се захранили, малката получава колики от соковете, така че смятам да изчакам още малко. Но ми е любопитно какви са тези каши за кърмачета.

# 1
  • Мнения: 1 448
 ooooh! Не е ли много рано  за каша, че и за сокчета, защо не изчакаш още малко  Praynig Поне до четвъртия месец, най-добре до 6-тия   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Ами то на всички каши на Фризокрем пише така. Имат безмлечни каши и каши с АМ. Затова пише, че са за кърмачета - защото били с АМ. Безмлечните им са от 4-ти месец, а тези с глутен и плодовете мисля бяха за след 6-ти месец.
Но вие сте малки още за каши   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 849
И аз ти предлагам да изчакаш малко с кашите и въобще със захранването . Би трябвало да пише от кой месец е кашата на самата кутия .Пробвала съм тази с царевица и ориз ,безмлечната .Трудно се разтваря ,не бих взела вече от нея .

# 4
  • София
  • Мнения: 1 230
В никакъв случай не бързам със захранването, пробвах круша, слива и грозде заради запека, давах по 1-2 лъжички на ден, но малката получаваше страшни колики след това, така че спрях и ще изчакам още месец два пред да пробвам отново. radi-t ще имам предвид твоя опит някой ден с безмлечните каши.

# 5
  • Мнения: 3 042
Каши Фризокрем има и от 4м има и от 6м. На всяка каша си пише от кой месец може да се дава. Разбира се е добре да прочетеш и съдържанието, за да решиш дали те устройва, защото например има една каша с 5 плода за над 4м. Аз ги ползвах тези каши и съм доволна. Във Форума има доста теми за тях. Ако искаш потърси и ги прочети.

# 6
  • Мнения: 7 640
В никакъв случай не бързам със захранването, пробвах круша, слива и грозде заради запека, давах по 1-2 лъжички на ден, но малката получаваше страшни колики след това, така че спрях и ще изчакам още месец два пред да пробвам отново. radi-t ще имам предвид твоя опит някой ден с безмлечните каши.

че ти направо си си го захранила Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 230
Laughing да, ако 3 дни, но не поредни се нарича захранване Laughing Давах само когато мнооого се запече милата.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз давах каши на Фризокрем и моето бебе ги харесваше много. Особено с добавено плодово пюре.
Някои майки са писали, че са им ставали на бучки..... Не знам как са го постигали Wink-на мен не ми се е случвало никога.


Ето някои теми за кашите-има и 2 за Фризокрем:

КАШИ
С млечна или с безмлечна каша се започва ?
Препоръчайте ми безмлечна, безглутенова каша за захранване
Готови каши!
Каши, попари и кисели! - помагайте
Домашните каши
Два бързи въпроса- пюре, каша.
За овесената каша...
Какво може да се дава вместо каша?
Има ли значение в какъв ред се въвеждат кашите
Пак за кашите
По колко каша за обяд
Кашата - сутрин или следобед???
Въпрос за каши с адаптирано мляко
Кашите "Слънчо"
Въпрос за каши Слънчо
Каши "Слънчо"
Въпрос за безмлечните каши
Каша с шоколад и орехи за над 6 месеца???
? за оризовата каша на Нестле
Съвет за оризовата каша на Нестле
Каква е трайността на приготвената каша?
За кашите "Лека нощ" или други вечерни храни
За Кашите "Лека Нощ" на Хип
За Кашите "Лека Нощ" на Хип
Въпрос на кашите на Хип в бурканчета
Oризова каша?
Препоръчайте марка оризова каша
Оризова безмлечна каша - коя марка?
НА (хипоалергенни) Млечни каши??
Каши до кога?
Каши за бебок над 4 месеца?
Kаква каша за 5 месе4но бебенце
Mога ли да дам да пробва качамак?
Препоръчайте ми каша за бебе склонно към запек
Има ли мнения за каша Селиа?
Моля за съвет
За кашите Frisocrem
Давали ли сте каша Фризокрем с 5 плода на бебе което не е захранено с пл.пюре?
Отказва да яде каша
По кое време на деня давате кашата?
Безглутенови и безмлечни каши?
Кога кашата с лъжица?
За кашата-всеки ден или не?
Как съхранявате кашите
От кога каша?
Каши (сухи) без добавена захар
Каша+плодово?
Зеленчукова каша
Домашно приготвена каша? Дайте съвети, моля ви!
Колко гъста трябва да е консистенцията на кашата?
Захранване с каша
Става ли да смеся кашата с плодово пюре?
Кашите на Милупа
Бананова или оризова каша?-Анкета

Общи условия

Активация на акаунт