Въпросче за пъпки?

  • 726
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Имаме обрив и не знам да ли е алергичен. По принцип сме с алергия АБМК(алергия кум белтъка на кравето мляко), но вече ядем почти всичко. Вчера яде шоколадова бонбона. И днес по едното краче има пъпки.Странното е че са само по едното краче и не знам дали е нахапани или алергична реакция? Възможно ли е да е от алергията? И защо чек сега? Другото странно е че се чеши явно я сърби!!!
Пъпките представляват големи червени перна по средата има малко връхче, но не пълно с нищо само е по твърдо.

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 167
Nai-dobre q zavedi da q vidi lekar.Uspeh

# 2
  • Мнения: 397
Възможно е да е от алергията, възможно е и да е нахапана от нещо newsm78
Според мен трябва да направиш консултация с лекар щом имате по принцип алергия АБМК. Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 742
Не алергия нахапано е. Ходихме на доктор и се успокоих.
 Благодаря  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 942
Их, таман щях да ти пиша, че е нахапано  Hug И ние скоро бяхме така - но по ухото я е гризнала гадината. Много я сърбеше, та посреднощ ходихме до аптеката за едно спрейче против сърбеж. Още с първото третиране и спря да се чеше и мъчи. Ако имаш нужда пиши да ти кажа как се казва.

# 5
  • Мнения: 742
Aми аз я мажа с Флуцинар. Тя не се чеши толкова много, но си забива пръстчето и с нокетче ги прави на ранички. Кажи как се казва, че ако видя зор да купувам и да пръскам.  Благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 456
Има една течност , която приготвят в аптеките. В нея има ментол и незнам там още какво си. Облекчава сърбежа и тушира пъпките. Тази каша сме я ползвали и при ухапано и пти уртикария.

# 7
  • Мнения: 1 942
Aми аз я мажа с Флуцинар. Тя не се чеши толкова много, но си забива пръстчето и с нокетче ги прави на ранички. Кажи как се казва, че ако видя зор да купувам и да пръскам.  Благодаря  bouquet

Kазва се CalMax /преди имаше едно подобно АнтиАпин/. И двете са лосионо против сърбеж, но действат и противовъзпалително и противоалергично. А детенцето сигурно ги чопли, защото го сърбят  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт