за нан1

  • 603
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте.ако бебоците ви не изядат цялата храна може ли да я съхраня в хладилник и след това да я претопля?

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 08:18 от Vivi

# 1
  • Мнения: 8 505
До не повече от 1ч след приготвянето.

# 2
  • Мнения: 3 042
здравеите.ако беботсите ви не изиайдат тсиалата храна може ли да иа сахраниа в хладилник и след това да иа притоплиа?

Не.
Ако бебето не си изпие млякото до 1ч след приготвянето му или го хвърляш или си правиш кафе с мляко за теб. Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 6 968


Не.
Ако бебето не си изпие млякото до 1ч след приготвянето му или го хвърляш или си правиш кафе с мляко за теб. Mr. Green
Много точно казано  Peace

# 4
  • Мнения: 1 416
Не.
Ако бебето не си изпие млякото до 1ч след приготвянето му или го хвърляш или си правиш кафе с мляко за теб. Mr. Green
Трябва да се изхвърля млякото наистина до час, защото после не става за ядене...
А за използването му като подправка на кафе - гадост!!!  Sick Толкова е смрадливо това мляко, че винаги съм се чудела на Маргарита как го яде...  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 7 186
АМ не се съхранява повече от час, както са писали и другите. Хвърляй го и прави ново.

# 6
  • Мнения: 595
Хвърляй. Misc Baby Bottle

# 7
  • Мнения: 2 653
  Sick Толкова е смрадливо това мляко, че винаги съм се чудела на Маргарита как го яде...  Rolling Eyes
Sick
Наитина, дори ако поеди повече е още по-отвратително.В началото и милех , че съм купила развалено мляко.

# 8
  • Мнения: 2 897
И десет минути не бих го държала,да не говорим за  час-хвърлям и това е Peace

Общи условия

Активация на акаунт