От news-a: Над 2000 БГ дами са с незаконен и вреден силикон...

  • 1 251
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
http://life.dir.bg/2006/09/29/news727602.html
 #Crazy
Подозирам че са много повече обаче...

# 1
  • Мнения: 1 416
И аз съм сигурна, че са повече. Какво да кажа?! За мен силиконът е простотия. Приемам го единствено, когато се използва при възстановителни операции.  Peace
Разбира се, незаконният силикон е по-евтин и достъпен. И прекрасен начин за лекарите да натрупат лесни пари. Дано някоя дама не си плати с живота само...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 11 816
Приемам го единствено, когато се използва при възстановителни операции.  Peace
  Peace

# 3
  • Мнения: 5 622

 Е как?! До колкото знам Евросиликон са разрешени в БГ. Това,че са забранени във Франция е някакво ново 20....

Те веднъж така, веднъж онака...

Да не говорим, че тези протези са едни от най-широко използваните.

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused

# 5
  • Мнения: 1 416
не разбрах само защо да е простотия един добре изглеждащ и хармоничен на тялото бюст newsm78
 Confused
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 924
Доколкото знам Евросиликон са най-препоръчваните у нас имплантанти  Cry Направо съм потресена  Shocked

Не ми се спори доколко е умно или глупаво да си слагаш силикон. Само ще кажа, че всеки сам има право на избор и аз сериозно обмислям тази възможност след раждането на 2рото си детенце.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

Да, и диамантените гвоздеи, и силиконовите гласни струни... Все глупости са.
Боядисаната коса, червилата, лещите... Айде, моля ти сЪ! Според теб, ако някой се е родил с по-къс крак, напр. няма да направи всичко възможно, за да го оправи ли?
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...

# 8
  • Мнения: 5 622
Защото за мен е простотия да се подложиш на операция, за да си сложиш имплантанти. Изкуствените цици ми се струват глупава идея... Това е! Не виждам какво толкова се чудиш...  Rolling Eyes

Да, и диамантените гвоздеи, и силиконовите гласни струни... Все глупости са.
Боядисаната коса, червилата, лещите... Айде, моля ти сЪ! Според теб, ако някой се е родил с по-къс крак, напр. няма да направи всичко възможно, за да го оправи ли?
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...


 Peace

Съгласна съм.

Не обичам да обобщавам кое е глупост и кое не. Аз подкрепям силиконът и изобщо пластичната хирургия. Добре е, че я има. Лошо е, че не всеки може да си я позволи.

# 9
  • Мнения: 25 447
Щом са се решили на такава операция, явно са имали проблем - къде реален, къде само психологически, но достатъчно сериозен за тях, за да се подложат на хирургична интервенция. Не прави такива глобални заключения...

Хм, психологическите проблеми не се ли разрешаваха с помощта на психолози/психиатри, а не на хирурзи?
И, защо мислите, че само силиконът е единственият начин да се коригира един бюст?
Накрая - в медицината това се нарича протезиране. Кой нормален човек си слага протеза на здрав орган???  newsm78
За някои хора явно няма разлика дали ще си купят нов телефон или нови цици!  #Crazy

# 10
  • Мнения: 5 622
 Виждам как ще превърнем темата в "За и против силиконът"  Wink

# 11
  • Мнения: 1 045
Абе я да имаш ти два простряни чорапа вместо цици , че тогава ще ми е интересно глупост ли ще е силикона Mr. Green Ей такива крайни изказвания мнооооого ги обичам  Tired

# 12
  • Мнения: 1 416
На мен ми се струва глупост... Пластичната хирургия и имплантантите са необходимост в някои случаи, както писах по-горе. Но силиконовите бомби не си струват мъките и риска...

Хм, психологическите проблеми не се ли разрешаваха с помощта на психолози/психиатри, а не на хирурзи?
И, защо мислите, че само силиконът е единственият начин да се коригира един бюст?
Накрая - в медицината това се нарича протезиране. Кой нормален човек си слага протеза на здрав орган???  newsm78
За някои хора явно няма разлика дали ще си купят нов телефон или нови цици!  #Crazy
Peace

# 13
  • Мнения: 1 416
Абе я да имаш ти два простряни чорапа вместо цици , че тогава ще ми е интересно глупост ли ще е силикона Mr. Green Ей такива крайни изказвания мнооооого ги обичам  Tired

Ама всеки е свободен да си прави с тялото, каквото си иска... Моето мнение не засяга чуждите действия, затова се чудя какво толкова се възмущавате.  Rolling Eyes Никой не ангажирам с отношенението си към силикона. Просто на мен простряните чорапи не са ми приоритет и се чудя на тези, които им обръщат твърде много внимание и са готови на всичко да си ги запълнят...  Rolling Eyes

# 14
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Красотата избледнява, силикона трае вечно ...


Мамограмите доста болят със силикон и снимките са 8 вместо 4 ...

Общи условия

Активация на акаунт