Как да се справя със запек при 3 год. дете?

  • 2 802
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Здравейте мами?
Някой от вас сблъсквал ли се е със същия проблем. Моето дете днес вече прави пълен четвърти ден откакто не е ходил по голчма  нужда и си личи че вече много му е тежко. Това му се случва за втори път в рамките на един месец. Попитах, но ми казаха че за малки деца не е препоръчително да пият разхлабителни. Дайте някакъв съвет моля! Praynig

# 1
  • Мнения: 426
Здравй! Моята дъщеря е с такъв проблем от месец /тя е ня 1.9год./. Сега последно и купихме чай на Блевит. Имаше ефект.

# 2
  • Мнения: 397
Сега последно и купихме чай на Блевит. Имаше ефект.
Peace Също така при нас действа прясното мляко, сокчетата от кайсии, круши, повече течни храни...

# 3
  • Мнения: 7 640
и аз съм за повече течности, по-малко сандвичи и повече плодове и зеленчуци.

# 4
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Свари му сушени сини сливи на компотче, направи му овесена каша и повече плодове!

# 5
  • Мнения: 338
Да добавя и аз:сок от рози и круша но на гладно, най- добре сутрин.

# 6
  • Мнения: 295
ПЮРЕ ОТ СЛИВИ !!!!

ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО !!!

# 7
  • Мнения: 200
Свари му сушени сини сливи на компотче, направи му овесена каша и повече плодове!

 Peace  И много търпение.... Сина ми за пръв път  имаше запек на 8 г. и беше рев като на умирачка (много гадно - 3 дена на беше акал, и накрая от разтройството не стигна до тоалетната .....  Sick така се изплаши, че до ден днешен като стане дума за ядене... не смее да ми противоречи! Успех , дано се справите със ситуацията... май всеки е минал по този път   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 9 826
Киви,само дето е малко скъпичко в момента. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 313
Киви или грозде, поне при моята дъщеря действа безотказно.

# 10
  • Мнения: 2 082
всеко ден по едно мляко Активия

# 11
  • Мнения: 2 211
ПЮРЕ ОТ СЛИВИ !!!!

ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО !!!
Бих добавила и много, много вода, по възможност топла.

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
ПЮРЕ ОТ СЛИВИ !!!!

ДЕЙСТВА БЕЗОТКАЗНО !!!

 Peace + круши и грозде, прясно мляко с мед на гладно.

# 13
  • Мнения: 5 255
Обърнете внимание на храната, която приема.
Хубаво е да има повече течности, супи, готвено, да се намалят сухите храни.
Чай Блевит Л

# 14
  • Мнения: 323
Според мен детето трябжа да яде повече течна храна-супи,яденета със сосове.Наблегнете на целулозните храни-повече плодове(круши,сливи),салата от зеле (по малко).Мюсли също върши страхотна работа.Ако имаш финансова възмойност,нека на ден да изяжда по 1 Активия с мюсли.А сега за да решите проблема можеш да му дадеш DUPHALAC. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт