ако ниакои знае

  • 699
  • 10
  •   1
Отговори
здравейте мили мами искам да попитам по какъв начин да отстраня гадните косъмчета под брадичката малко неудобно но какво да правя пробвах с лентички но излизат едни пъпки едно чудо и аз ги чопля и стават белези и така моля ви дайте съвет благодаря Sad

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Лазерна епилация Peace

# 2
  • Мнения: 397
Пробвай с крем Depilatory - продават го в аптеките. Аз съм доволна от него - може да се ползва за лице, крака и подмишници.

# 3
благодаря но лазерната епилация не е по джоба ми а с крем депилатоар все едно ги брасна Mr. Green

# 4
  • Мнения: 293
има едни приспособления, може би си ги виждала да се продават, п-и-н-с-е-т-и се казват

# 5
по принцип знам какво е пинсети но и от тях ми излизат пъпчици

# 6
  • София
  • Мнения: 1 476
Зная от позната, че е ходила на козметик точно заради косъмчета по брадичката, отстранили са й ги с електрическа игла. Методът май е траен и със сигурност е евтин.
Не е лошо да си направиш и хормонално изследване, възможно е ключът да е в хормоните.

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Първо иди на козметичка да видиш тя какво ще ти препоръча. Все пак е професионалист в тази област. И после ще прецениш дали можеш да си правиш тази процедура вкъщи. Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
С пинсети  Peace

Запетайки няма ли на твоята клавиатура? Така чета на един дъх и се изморявам  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 167
благодаря но лазерната епилация не е по джоба ми а с крем депилатоар все едно ги брасна Mr. Green
pinsceta?
elektricheska epilacia?

# 10
  • Мнения: 966
идеята за козметика е добра,а и не чак толкова скъпо.Красотата иска жертви все пак.....

Общи условия

Активация на акаунт