Обрязване на малки момченца - възмущавам се в момента !

  • 26 119
  • 512
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Утре ще има предаване по Нова, което ще разкаже какво представлява този обичай и как точно се прави. Кадрите са заснети от Карбовски в джамия в Разградско.
В статията се подчервата, че ще има "крупни планове" на самото обрязване. Става въпрос за малки момченца.
Възмущението ми произтича именно от този факт ! Как така ще показват по телевизията подобни кадри???? Пустата му сензация, но на всяка цена ли ???? #Cussing out
И какво като предаването е разделено на две част, за да се излъчат уникалните кадри в късните часове ? Педофилите да не би да имат вечерен час и сънчо специално да пее за тях ? #Crazy

http://www.erogance.net/news/
ПРедпреждавам, че кадрите са доста гнусни, поне за моя вкус и ми идват малко свръх.
Снимките се отварят с трите апаратчета долу.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Чакай да видим предаването първо, после може да коментираме.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз не знам, какво ще е предаването, но нямам намерение да гледам. Пък вие вижте снимките и разберете за какво става въпрос. Знам, че в определени страни си е направо елитарно да си обрязан мъж, но не е ли въпрос на личен избор там. Това са деца и от снимките съдя, че не им ги правят тия манипулации в най-стерилните условия. Бих ги  #2gunfire тия с ножичките!

# 3
  • Мнения: 920
Е, какво толкова страшно . Прави се от 1000 год. В Щатите доскоро ги обрязваха наред още в родилния дом. Спомнете си Сексът и градът. Една от мацките за пръв път беше спала с необрязан и беше много потресена - приличал й на шар-пей.

# 4
  • Мнения: 242
quote author=Г-жа Смутена-Засрамена link=topic=130507.msg2444228#msg2444228 date=1159541615]
Е, какво толкова страшно . Прави се от 1000 год. В Щатите доскоро ги обрязваха наред още в родилния дом. Спомнете си Сексът и градът. Една от мацките за пръв път беше спала с необрязан и беше много потресена - приличал й на шар-пей.
[/quote]
Да де, ама в случая го излъчват с цел "интеграция"! Според мен! Нали трябва да "интегрираме" обрязаните цигани, турци и др.  Close

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Обрязването като акт, аз също го възприемам, но като видях снимките...... Twisted Evil Shocked В такава обстановка си мисля, че е доста рисковано,  #2gunfire но ..... това си е мое мнение.  Mr. Green Нека видим и какво ще е предаването, но мисля, че ще има доста възмутителни гледки.

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ох, незнам....Моя мъж много ме натиска да обрежем бебо, понеже така правят в Щатите...
Аз бях на кантар, а сега като видях снимките съм твърдо против  Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
И тая манипулация без упойка ли се прави?Понеже гледам детето ,че плаче newsm78.....Незнам ама гадна работа ми се струва тва,и каква точно правят,изрязват кожичката ли?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 901
Е, какво толкова страшно . Прави се от 1000 год. В Щатите доскоро ги обрязваха наред още в родилния дом. Спомнете си Сексът и градът. Една от мацките за пръв път беше спала с необрязан и беше много потресена - приличал й на шар-пей.

Именно, в стерилна обстановка!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, дай ви тука да се възмущавате!
В стерилна обстановка или не- това се прави и е факт. Предполагам, че предаването просто ще го отрази. Това за интеграцията ми прозвуча съвсем неадекватно. Педофилите не виждам тука ква роля играят изобщо, ама нали трябва да ги намесим навсякъде. За който гледките са непоносими- гаси телевизора. Който смята, че обрязването нарушава правата на детето- да сигнализира където трябва, не тук. А и самото предаване все пак обръща внимание на явлението, не знам на кой му аспект, понеже още не са го излъчили.

# 10
  • Мнения: X
Снимките слава богу не ми се отварят...но много държа да кажа,че в обрязването в стерилна обстановка няма нищо лошо....но в сюнета и в начина по който се прави,мисля има доста голям риск...Уважавам религиозните навици...но нека да са съобразени поне с елементарните изисквания за стерилност

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, кожичката се издърпва и се клъцва.  Mr. Green По този начин главичката не е покрита с кожа и се смята за по-хигиенично, тъй като не се събира смегма под кожичката. Прави се без упойка до колкото знам и е досат болезнено.  Crazy

# 12
  • Мнения: 7 474
 smile3515 Не бих подложила детето си на подобна манипулация Naughty, освен, ако не е в болница и с упойка. Садисти,  как са налегнали детето да не мърда  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 920
Ох, незнам....Моя мъж много ме натиска да обрежем бебо, понеже така правят в Щатите...
Аз бях на кантар, а сега като видях снимките съм твърдо против  Naughty


Основателен довод, но В Щатите вече са го отрекли.
Воето мнение е, че природата си знае работата. Смегма няма да се събира, ако се миеш редовно и качествено.

# 14
  • Мнения: 5 468
Садисти,  как са налегнали детето да не мърда  #2gunfire
Това е най-отвратителното в цялата история.

Общи условия

Активация на акаунт