Скандален случай на насилие на 13-годишни момичета

  • 557
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Писмото, което публикувам по-долу, току що изпратих на официалния мейл на Канал 1. Но т.к. съм почти сигурна, че никой няма да му обърне внимание, си позволявам да го направя достояние и на Вас, скъпи съфоромци - родители и специалисти. Незнам дали някой от вас е гледал репортажа и дали забеляза същите обезпокоителни неща като мен.
Искрено съм погнусена от новините по Канал 1.
Това е още един щрих, в допълнение на това, в каква жалка държава живеем и колко безнаказаност се шири около нас. Явно безсилието на новинарите е толкова голямо и им е толкова трудно да оповестяват истински новини, че са започнали да бъркат с мръсните си ръце и в живота на дребния човек - все пак това е напълно безопасно.
И сега писмото ми:

http://news.bnt.bg/content/view/full/122566/

по повод тази новина, бих искала да попитам какво по-точно ви е възмутило (пиша вие с малка буква, защото е просто множествено число), дали това, че нищо не е направено или това, че не сте имали възможност да се разровите повече.
Мисля, че репортажът, който показахте днес по новините си в блока м/у 18:00 и 19:00 ч е просто отвратителен. Отвратителни, дори гнусни, бяха опитите на вашия репортер да покаже самоличността на момичето и тода, че изкарахте такива позорни и унизителни данни от живота й.
Жалко, че България е страна без закони! Момичетата, които са издевателствали над малолетната жертва може и да не могат да бъдат подведени под отговорност, но отговорните лица в Канал 1, биха могли да бъдат подведени под отговорност за публикуване на позорни и унизителни факти за лице против волята му. Но за ваше щастие ние сме в БГ...
И още нещо: От изключително противния ви репортаж не разбрах кой е престъпникът и кой жертвата.
НО В КРАЙНА СМЕТКА МИСЛЯ, ЧЕ ЕДИНСТВЕНО ИЗВЪРШИЕНОТО ОТ ВАС МОЖЕ ДА БЪДЕ НАКАЗАТЕЛНО ПРЕСЛЕДВАНО. НАДЯВАМ СЕ ДА НАМЕРИТЕ ЗАСЛУЖЕНОТО СИ.

# 1
  • Мнения: 7 474
Гледах го и мислих да пусна тема #Cussing out, но ме изпревари. Кадрите в новините бяха наистина отвратителни и напълно излишни. И напоследък това явление да ходят и снимат жертви на престъпления, да ги притесняват хората в къщи е просто безумно.Не се съобразяват изобщо какви ще са последствията за тези хора Tired Също така съм изумена как показват и жертви на катастрофи  ooooh!, не мислят ли ,че тези хора имат близки ooooh!

# 2
  • Мнения: 143
Добре де, няма ли все пак някой юрист тук да каже, има ли повод да се съди канал 1 или не? Аз пък недоумявам, защо трябва да се пази в тайна самоличността на изродчетата? Не стига, че няма да има никакви наказания за тях, ами ще им пазят и доброто име щото били малолетни???Според мен родителите им трябва да тънат в земята от срам, че са отгледали и очевидно не са възпитали тези същества

# 3
  • Мнения: 7 474
Те гониха да снимат жертвата и даваха кадри на побой на момиче, не даваха тези, които извършват побоя и гаврите.

Общи условия

Активация на акаунт