Млечна кухня

  • 521
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Не знам дали темата е за тук, но искам да попитам софийските мами дали знаят къде в София има млечна кухня и от кой месец започва да се дава. За детската кухня знам че е от 9-тия месец
но за млечната нищо незнам

# 1
  • Мнения: 200
 Hug Здавей, има много темички по въпроса... Но аз лично от преди 2 м. съм към "Хер Бебе" на бул. "Матрид"#31 - близо до Черковна
много съм доволна... Чула съм разли4ни мнения, но отиди и виж - плаща се за седмица, от понеделник до събота е 11.00 лв. Колкото толкова... Peace Може би ще ти удобно... можеш да си регулираш престоя и седмиците...

# 2
  • София
  • Мнения: 281
незнам за частните кухни, но държавна млечна кухня в София няма! има детска кухня и тя е за деца навършили 10 месеца.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Държавни млечни кухни мисля, че няма. Всички кухни, за които знам, са за след 10-месечна възраст.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Кухните, в които се предлага преходна храна се наричат "млечни" и в София са за деца над 10 месеца. Не знам какво визираш под термина "детски" кухни, но мисля, че изобщо в България има само и единствено "детски млечни кухни" като началната възраст за записване на детето е различна за различните градове до колкото съм чувала.
Във всяка община има няколко пункта за раздаване на храна и кухня-майка, където се приготвя храната. Ако те интересува в някой конкретен район къде се намира млечната кухня - питай, мамите, оито знаят ще кажат.

Общи условия

Активация на акаунт