Какви са тези гърмежи..?!

  • 1 196
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Като излязох на балкона,страхотни гърмежи се чуват!Един комшия се прибираше от работа и ми каза,че Арома горяла!Направо се чува как гърмят дезодоранти.. Моля се да няма жертви! Praynig Чуват се линейки и пожарна. Не виждам дим,и се чудя дали да извеждам бебка,че това са си химикали.. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 08:33 от БОДЛИВАТА

# 1
  • Мнения: 3 777
София. Серия от взривове разтърсиха столичните квартали "Надежда" и "Толстой", съобщиха за Агенция "Фокус" граждани, живеещи в района. По първоначална информация става въпрос за взрив в склад за съхранение на пиротехнически средства, намиращ се близо до стоков базар "Илиянци". След първоначалния взрив са последвали и по-малки вторични.
Няма информация за пострадали. На място са пристигнали екипи на полицията, пожарната и бърза помощ.

# 2
  • на село
  • Мнения: 1 028
 Shocked  Shocked  Shocked
Нищо не се е чуло по новините

# 3
  • Мнения: 1 187
Уф дано да са фойерверки само,че представям си какво обгазяване щеше да стане.. ooooh! Значи за това не се вижда дим.По новините нищо не казват засега..но си гърми яко.

# 4
  • Мнения: 1 544
Да даже още се чува пукане .Аз съм в Надежда и се събудих от това гръмна страшно силно и продължава вече около час и нещо. Облаци от дим има и то много духа ги по посока центъра.

# 5
  • Мнения: 1 187
Мда,показах се на прозореца,като в мъгла е и мирише на барут.. Sick

# 6
  • Мнения: 2 584
София. Десет пожарни автомобила и близо 50 огнеборци пристигнаха на мястото на инцидента на столичната ул. “Илиянско шосе” 123, предаде репортер на Агенция “Фокус”. На място са и екипи на Гражданска защита.
По разкази на очевидци пожарът е възникнал около 7.45 часа тази сутрин.
Причините за инцидента все още не са известни. Складът е бил пълен с фойерверки и други пиротехнически средства и е на площ от около 400 кв. м. В близост до него няма жилищни сгради. Към момента няма информация за пострадали.
Полицията е отцепила района.

# 7
  • Мнения: 25 600
Страшно ви съчувствам за стреса и притесненията, които сте преживели и вероятно още преживявате!  Hug

Но се чудя, дали това, което стана днес, няма да спаси нечии пръстчета или очички?  newsm78  Praynig

# 8
  • Мнения: 583
какво става в тази софия? то не бяха срутвания ,то не бяха фонтани до шератон, а сега и гърмежи! човек вече не знае като излезе къде може да го свари! Shocked

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://dnes.dir.bg/2006/09/30/news732077.html

Сигурно има и ръчички в случая, обаче си мисля и друго дали тази година, не на празниците, а около тях гърмежите ще са по-малко. Деца 10-11-12 годишни оставени цял ден сами пукат по всяко време. Това представяте ли си 400 кв м. пълно с пиратки и ......................

# 10
  • Мнения: 2 407
Mного неприятно.Дано няма пострадали.

# 11
  • Мнения: 17
ох, и аз се събудих от тия гърмежи.няма пострадали-освн само финансово.гръмнали са 5 контяйнера с пиратки и т.н. което е огромно, огромно количество.приятелят ми работи там, както и в неговия склад има фойерверки-слава богу-не е неговия,но....на негов познат.и всичко това пак е умишлено-нищо лично, просто бизнес #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт