Компютър в спалнята- вредно ли е?

  • 2 995
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 211
Изобщо, чудя се къде му е мястото. Предстои ни подмяна на обзавеждането в спалнята, та сега е момента да реша къде да се местонахождава. Иначе имаме достатъчно пространство и в спалнята и в хола. Какво ще ме посъветвате?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Много теми са пускани и доста хора кажват, че държат компютрите и в стаята където е бебето ConfusedЩом там не са вредни, важи и за спалнята.

# 2
  • Мнения: 6 039
ние в леглото сме с 2, и като се добави и Wireless-a
знам ли ? newsm78
сигурно е вредно? newsm78

# 3
  • Мнения: 3 777
Май само мен не ме интересува.
Аз имам по 2 във всяка стая, все още сме нормални и здрави, да чукам на дърво. Така че не ми пука. Вършат ми работа и ми трябват.
Има много по вредна техника във всяка стая.

# 4
  • Мнения: 6 039
на мен също не ми пука....

# 5
  • Мнения: 6 991
Не знам дали е вредно, но не бих си сложила пц-то в спалнята, по простата причина,че като се лепне за него и айдееееее...цяла нощ ще ми трака с клавиатурата и няма да мога да спя... Rolling Eyes То май имаше и някакви по-безшумни, ама...вече съм се съставила това мнение Laughing Иначе когато сме у тях, компютърът му е в нашата спалня и се получава точно горноописаното положение...много е дразнещо...И при бебето не бих го сложила, там ще има достатъчно други неща,че да ми се пречка и комхютър. За мен най-доброто място е в ъгъл на  хола, а ако има някое стайче за кабинет/библиотека - там.

# 6
  • Мнения: 15 619
Не знам дали е вредно, но не бих си сложила пц-то в спалнята, по простата причина,че като се лепне за него и айдееееее...цяла нощ ще ми трака с клавиатурата и няма да мога да спя... Rolling Eyes То май имаше и някакви по-безшумни, ама...вече съм се съставила това мнение Laughing Иначе когато сме у тях, компютърът му е в нашата спалня и се получава точно горноописаното положение...много е дразнещо...И при бебето не бих го сложила, там ще има достатъчно други неща,че да ми се пречка и комхютър. За мен най-доброто място е в ъгъл на  хола, а ако има някое стайче за кабинет/библиотека - там.
Подкрепям с две ръце. И телевизор в спалнята също не искам.

# 7
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Вредно или не - нямам избор, с него си вадя хляба.
Проблем е като се наложи нощно време да работя - тракането му пречи на скъпия да спи Crossing Arms и непрекъснато се разправяме, а не е като да не се налага често Tired. Тапи за уши му купих - не ща да ги слага Rolling Eyes.
И в хола на долния етаж да го преместя компютъра - все тая, нямам врати между двете помещения, пак ще се чува.
Някакво временно решение е да се изнасям в случаите на нощен труд в т.нар. детска, единственото отделно обособено помещение с врата, което в момента временно използвам като склад Blush, но пък като си влезе във функциите на втора спалня там изобщо няма да има място, прекалено малко е Confused. Определено ще трябва лаптоп да се купува по някое време.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 13:04 от CTramell

# 8
  • Мнения: 1 492
Моят беше в спалнята, но като идват приятели у нас и ми кажат ....Дай да погледна нещо на компютъра и ми призляваше да ми влизат в спалнята. Затова сега почетно си стои в хола.

# 9
  • Мнения: 10 983
Чак пък вредно  Grinning По-скоро може да е неудобно.

# 10
  • Мнения: 2 495
Вредно, не вредно-като няма място там ще стои-ние другата седмица ще си купуваме компютър и ще стои в спалнята.Малко неудобно ще е, но няма друг начин

# 11
  • Мнения: 6 873
Не знам дали е вредно, но направо не мога да си представя как бих заспивала всяка вечер ако не ми е наблизо компютърът. И да, ужасно привързана съм към една машина Mr. Green

# 12
  • Мнения: 920
Вредно е, разбира се и ТВто е вредно, за мобилните телефони, да не говорим.

# 13
  • Мнения: 2 716
В спалнята? А кога ще спя  newsm78 Иначе и азмисляда го преместя там. Защото  сега е при децата и  е обект на постоянни спорове кой е наред на компа  #Crazy

# 14
  • Мнения: 677
Вредно е, разбира се и ТВто е вредно, за мобилните телефони, да не говорим.
Само в спалнята ли са вредни гореизброените?
Е тва живот ли е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт