Цени на GSM-и?

  • 543
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,как мислите цените в сайта www.o-connect.com дали са реални?Питам защото са евтитни а моя позната си е купувала от там и каза ,че цените са истински.Накой друг купувал ли си е и доволен ли е?

# 1
  • Мнения: 431
Здравейте,как мислите цените в сайта www.o-connect.com дали са реални?Питам защото са евтитни а моя позната си е купувала от там и каза ,че цените са истински.Накой друг купувал ли си е и доволен ли е?

Това е тъп начин да си рекламираш сайта, как не те е срам! Close

# 2
Пълни глупости Joy Ако можеш ми отговори,ако не не се заяждай.

# 3
  • Мнения: 431
Имаш две мнения и двете са с линк към този сайт, пълна случайност, а? Rolling Eyes

# 4
А обърна ли внимание кога съм регистрирана?

# 5
  • Мнения: 431
И между другото, егати и въпроса?! Били ли реални цените?! Сигурно има и неистински цени по сайтовете и могат да те накарат да платиш неистински. Shocked  Joy

# 6
Да не си влязла в критическата? /извинавам се за въпроса,но не намирам друго обяснение на язвителноста ти/

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Ей, голямо заяждане стана тук май!
Да ти отговоря, погледнах сайта  и тъй като се имам за знаеща за мобилните, ще си позволя да си кажа мнението.
По принцип всички бг сайтове за мобилни дават по-високи цени за апаратите, може би не ги актуализират много често. Винаги когато съм ходила по магазините, виждам че едно 30-40 лева цените са по-ниски.
Същото важи и за този сайт. Не съм разглеждала всички марки, но това което видях, беше една идея с по-висока цена.

# 8
# 9
  • Мнения: 677
Питам защото са евтитни а моя позната си е купувала от там и каза ,че цените са истински.
Странно..Ми не вярваш на познатата ти,а ще повярваш на непознати хора тук..
Хайде признай,че ни правиш вятър-хванахме те  Mr. Green

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с тези мигащи о-конеЦи, направо ми вади очите  #Crazy сайта....

# 11
цените са бая завишени- на 2 телефона който със сигурност знам за колко са в момента- единият е с 30 другият с 50 ле отгоре в тоя сайт ,отколкото от магазина навън

Общи условия

Активация на акаунт