Дали е от млякото

  • 605
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте момичета Hug
От няколко дни смених млякото на дребния.Навърши една годинка и започнах да му давам Нестле Джуниър.Но днес се ос..а буквално до ушите и то два пъти.Някой да е забелязал млякото  да действа разхлабващо или да търся другаде проблема.Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Да, възможно е, така действат млеката  Grinning
Няма нищо, нека си ака  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Да и при нас имаше подобен ефект след като преминахме на Нестле Джуниър. Мисля, че се дължи на смяна на млякото. Трябва му време за да свикне. При нас - около месец и нещата се нормализираха. Но нали все пак не говориш за разстройство, при нас беше просто по-обилно от обикновено и по-често. Стигали сме и по 4 пъти на ден  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Ей, изплашихте ме. Малката до сега пиеше Аптамил 3, но днес взех Нестле, дали и при нея ще го има този проблем Confused? На син ми, нищо му нямаше, като му смених млеката Thinking. Ама аз от няколко дни, в Аптамила слагам и по 2 лъж. Нестле. Нищо й нямаше newsm78.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не, не е разтройство.Притеснява ме количеството.Ми то каквото изяде изс..е,какво ще му остане на дупето,ще ми заслабне детето Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
Колко пъти се изходил днес...?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Колко пъти се изходил днес...?
Вече два пъти,но солидни ooooh!

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ей, изплашихте ме. Малката до сега пиеше Аптамил 3, но днес взех Нестле, дали и при нея ще го има този проблем Confused? На син ми, нищо му нямаше, като му смених млеката Thinking. Ама аз от няколко дни, в Аптамила слагам и по 2 лъж. Нестле. Нищо й нямаше newsm78.
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?

# 8
  • Мнения: 27 524
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?

Пише, ама не е. Аптамил 3 е до годинка, но българските вносители така го пишат, защото не внасят млеката на Милупа за след годинка  Peace

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?

Пише, ама не е. Аптамил 3 е до годинка, но българските вносители така го пишат, защото не внасят млеката на Милупа за след годинка  Peace
Ееееее, поредната простотия на българските вносители........А след годинка какво - Нестле Джуниър ли?

# 10
  • Мнения: 27 524
А след годинка какво - Нестле Джуниър ли?

То не е проблем да си даваш и тройката. Аз лично си карам на двойката и до годинка ще си остана на нея. Иначе Нестле Джуниър, да, ако се следва написаното по етикетите, то е за след годинка  Peace

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А след годинка какво - Нестле Джуниър ли?

То не е проблем да си даваш и тройката. Аз лично си карам на двойката и до годинка ще си остана на нея. Иначе Нестле Джуниър, да, ако се следва написаното по етикетите, то е за след годинка  Peace
Мерси, Блонди!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 575
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?
Ами, искам Нестле, затова...
Не, че не ми харесва Аптамила, ама що трябва да ми се бърка по-надълбоко в джоба, отколкото трябва Crazy

Общи условия

Активация на акаунт