36-годишна българка стана майка за 9-ти път

  • 1 293
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 777
30 септември 2006 / Life.dir.bg
36-годишната Цанка Палова от казанлъшкото село Кънчево стана най- многодетната майка в Розовата долина, след като се сдоби с близнаци- момче и момиче, съобщи Дарик.
Новородените Димитър и Надежда са 8-то и 9-то дете в семейството на 36-годишната счетоводителка и три години по-възрастният й съпруг. Освен тях двамата се радват още на 7 деца - 6 момчета и 1 момиче, като най- голямото е на 17 години, а най-малкият досега е 17-месечният Георги. Според кмета на село Кънчево Кольо Иванов, където живее многодетното семейство, Цанка Палова е българката, с най-много родени деца в Розовата долина, която може достойно да се бори за участие в класацията “Великите българи“. Любопитна подробност е, че всичките девет деца в семейството на Цанка и Иван Палови имат именни дни по празничния български календар. 36-годишната Цанка Палова е завършила казанлъшката математическа гимназия и работи като счетоводител в земеделската кооперация на село Кънчево. Съпругът й е строителен работник.

http://life.dir.bg/2006/09/30/news733007.html

Да са и живи и здрави Grinning

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Олеле! Тази със сигурност ли е българка?
Ако е така - похвала от мен!  #Crazy #Crazy

# 2
  • Мнения: 6 417
Българката с най-много деца, но само в Розовата долина. Най-многодетното БЪЛГАРСКО семейство има 16 деца. И хич не са за окайване-подарили са им компютри, мебели, безплатно пътуват, храната им също е безплатна, защото доста фирми им помагат. 

# 3
и все пак- българи ли са или са от ромите които нари4ат себе си българи и все пледират за права.Ако са от вторите...даже са им малко

# 4
  • Мнения: 1 866
Браво на жената! А около мен взели да ме оплакват как сме се справяли с 2 малки деца!  Shocked Хората са къде по-напред с материала... Grinning Взе че ми се прииска вече и трето.

# 5
  • Мнения: 2 019
бр  bouquetаво на нея

# 6
  • Мнения: 1 533
Тръпки ме побиха!

# 7
  • Мнения: 11 816
Българи са и то нормални, интелигентни хора - счетводителак, завършила Математическа гимназия! Браво! Да са живи и здрави всички!  Hug

# 8
  • Мнения: 3 777
Аз се чудя как успява да работи.
Със 7 деца преди последните 2, ако е ползвала 1 година майчинство и 45 дни преди раждане са си 8-9 години по майчинство. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 622
Аз се чудя как успява да работи.
Със 7 деца преди последните 2, ако е ползвала 1 година майчинство и 45 дни преди раждане са си 8-9 години по майчинство. Rolling Eyes


Работи, ама не по специалността си  Wink (В креватната професия явно по-я бива  Crazy )

Да са живи и здрави  Peace  Crazy

# 10
  • Мнения: 2 211
Това си е жив героизъм. Как се взема решение да родиш и отгледаш толкова деца?Много смело, много!

# 11
  • Мнения: 5 622
Това си е жив героизъм. Как се взема решение да родиш и отгледаш толкова деца?Много смело, много!

И много безотговорно, ако питаш мен  Wink

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да са й живи и здрави и дано да не са от семействата, които едвам свързват двата края, а пък са народили по 3-4 деца. Да ги питаш защо.

# 13
  • Мнения: 1 418
Честито на печелившите!  bouquetИ аз мисля,че е много рисковано с толкова много деца.Ми те само за изхранването няма да им стигат парите...Но все пак това е щастливо събитие,имайки предвид как чезнем като нация...

# 14
  • Мнения: 7 474
Да са живи и здраве Praynig, ама не го разбирам аз това  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт