Колики и противогаз!!!!

  • 790
  • 5
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имаме нов проблем.Коликите си ги имаме още, но от два дни е ад.Като пръдне това дете и мирише ужасно-до сега не беше така.Вчера бях под карантина цял ден с него в стаяата(другите са болни в къщата),на вън валеше и няма да ви казвам как ми беше-абсолютна душегубка Neutral Face  #Shocked  #Shocked Вечерта всичко ми миришеше на развалено кисело зеле.Имате ли представа от какво са причинени-цяла седмица е само на Аптамил,дори и сок не съм му давала.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
и моите яко пръцкат, ама почти не мирише. предупредиха ме, ч като почнем с пюретата яко миришело. странна работа като сте само на адаптирано мляко ???. Нещо чай или капки за колики давала ли си ???

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не съм ги спирала капките и чая.Но твоите са две бебета,жал ми е за теб от сега,защото аз с едно се видях в чудо Wink

# 3
  • Мнения: 712
Момичета, отдавна не се бях смяла така!   rotfImao
Вярно, че и при нас е същото, но като го видиш написано е друго нещо.
Мисля, че четох някъде по тоя въпрос, но сега не мога да си спомня. Не е толкова страшно, само дето малко мирише.....
А като дойдат пюретата - не ми се говори... По-добре не яжте, докато сменяте памперсите.....
 #Puppy dog

А, да! Книгата се казва "Какво те чака през първата година на детето"

# 4
  • Мнения: 1 080
Доколкото знам(ама за акото става дума) ако смени цвета или миризмата си или и двете, трябва да се консултираш с педиатъра?!? Ама ако мине от само себе си...де да знам, може да не е било бебочето на кеф ...как така ще сте под карантина пък #Milti  passifier

# 5
  • Мнения: X
Цитат на: biliana333
Имаме нов проблем.Коликите си ги имаме още, но от два дни е ад.Като пръдне това дете и мирише ужасно-до сега не беше така.Вчера бях под карантина цял ден с него в стаяата(другите са болни в къщата),на вън валеше и няма да ви казвам как ми беше-абсолютна душегубка Neutral Face  #Shocked  #Shocked Вечерта всичко ми миришеше на развалено кисело зеле.Имате ли представа от какво са причинени-цяла седмица е само на Аптамил,дори и сок не съм му давала.


Да ти кажа идея си нямам какво е ама ти стискам палци Laughing

Общи условия

Активация на акаунт